دارت اراک
خواستن توانستن است...!!!
درباره وبلاگ


dartbazan@yahoo.com

دارت
ورزش مدیران موفق
ورزش خانواده
بدون خطر و محدودیت سنی
ورزشی کم جا و کم هزینه
ورزشی لذت بخش برای معلولین و جانبازان
هر ساعت این ورزش ۱۲۰۰ مترپیاده روی دارد
ورزشی نوین ، مفرح و هیجانی
تقویت تمرکز حواس
بالا بردن اعتماد به نفس
بالابردن قدرت محاسبه
ایجاد حس رقابت و انگیزه
یادگیری بسیار سریع و آسان
کاهش استرس
بدون محدودیت سنی 7 تا ....
بدون نیاز به محل خاص برای تمرین
(فقط 3 متر جا) بدون نیاز به یار تمرینی
قابلیت بازی از یک تا بی نهایت نفر09186300735

مدیر وبلاگ : محمد کلهر
نویسندگان
نظرسنجی
دوست دارید کدام یک از موارد زیر رابرای عملکرد مسولین دارت اراک انتخاب کنید؟
به گزارش روابط عمومی ، آخرین دور از مسابقات دارت رنکینگ کشوری دارت در فصل 93 در سالن فجر شهر کرمان با شرکت 77 بازیکن دارت در دو بخش بانوان و آقایان به پایان رسید.

براساس این گزارش مسابقه بانوان در  روز پنجشنبه 21 اسفند ماه 1393 آغاز گردید که در این دوره 16 بانوی ورزشکار پس از قرار گرفتن در 4 گروه 4 نفره پس از انجام مراسم افتتاحیه ساعت 9:30 صبح با یکدیگر به رقابت پرداختند و در پایان دنیز هشتبران از استان تهران پس از غلبه بر ساجده احمدی از استان گلستان به مقام قهرمانی رسید. مقام سوم مشترک نیز به منا فرهنگ از استان تهران و خدیجه حاجی پور از استان گیلان رسید.

همچنین در بخش آقایان مسابقه در روز جمعه 22 اسفند ماه 1393 پیگیری شد و پس 7 ساعت رقابت بین 61 مرد دارت انداز در قالب 16 گروه 4 نفره ، در پایان علیرضا شایق از استان یزد پس از غلبه بر سید حسین پیشوایی از استان گیلان به مقام قهرمانی دهمین دور رنکینگ کشوری مسابقات دارت در فصل 93 دست پیدا کرد . مقام سوم مشترک این دوره از مسابقات نیز به دو بازیکن خوب کشورمان رحیم هاشمی شیرازی از استان فارس و مهدی حاجی حسینی مسگر از استان تهران رسید.

بر این اساس در پایان ده دور مسابقات رنکینگ کشوری ساجده احمدی از استان گلستان با کسب 740 امتیاز در صدر جدول و پس از ایشان منا فرهنگ از استان تهران با 630 امتیاز در مقام دوم و پس از آن  دنیز هشتبران از استان تهران با 580 امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفتند و به اردوی تیم ملی دارت در سال 94 دعوت شدند.
همچنین در بخش آقایان مهدی هوشمندان ازاستان البرز با کسب 690 امتیاز در صدر جدول و پس از ایشان رحیم هاشمی شیرازی از استان فارس با 550 امتیاز در مقام دوم و پس از آن بیت ا... کریمی از استان گیلان با 530 امتیاز در جایگاه سوم و عباس سمیعی از استان البرز با 520 امتیاز در جایگاه چهارم رنکینگ قرار گرفتند و به اردوی تیم ملی دارت در سال 94 دعوت شدند.
طبق اساسنامه رنکینگ کشوری سال 93 ، جام برترین ها که مشخص کننده 3 سهمیه دیگر از بانوان و 4 سهمیه باقیمانده آقایان جهت دعوت به اردوی تیم ملی می باشد در آخرین پنجشنبه و جمعه فروردین ماه 1394 بین نفرات برتر در دو رده بانوان (16 نفر برتر)  و آقایان (32 نفر برتر) برگزار می گردد.
 
آمار و اطلاعات مسابقات دارت رنکینگ کشوری سال 93 :

بخش بانوان :

 • رکورد بیشترین تعداد بانوان شرکت کننده در شهر مشهد با 69 بانوی دارت انداز و پس از آن رشت با 63 بانو
 • رکورد بیشترین حضور در جمع 4 نفر پایانی مسابقات از آن ساجده احمدی از گلستان با 8 بار حضور که منجر به 5 بار قهرمانی ، یک نایب قهرمانی و 2 بار حضور در جایگاه سوم مشترک ایشان شده و پس از آن منا فرهنگ از تهران با 6 بار حضور که منجر به یک قهرمانی ، 2 نایب قهرمانی و 3 بار سوم مشترک و دنیز هشتبران از تهران با 5 بار حضور که منجر به 2 قهرمانی ، 2 نایب قهرمانی و یک مقام سوم مشترک در رنکینگ سال 93 می باشد .
 • رکورد قهرمانی مسابقات متعلق به ساجده احمدی از گلستان با 5 بار قهرمانی ، دیگر قهرمانان دنیز هشتبران از تهران با2 بار، منا فرهنگ از تهران ، مدینه ملک حسینی از گلستان و ساناز برمشوری از فارس هر کدام یک بار.
 • منا فرهنگ و دنیز هشتبران از تهران و نرگس حیدری از البرز هرکدام 2 بار به مقام نایب قهرمانی مسابقات دست یافتند و دیگر نایب قهرمانان عبارتنداز : ساجده احمدی از گلستان ، سونیا جرجانی ، مینا فردوسی از تهران و سارا خدادادی از خوزستان که هرکدام توانستند یکبار به مقام نایب قهرمانی دست یابند.
 • بانوانی که در کل 10 دوره رنکینگ حضور داشته اند عبارتند از : ساجده احمدی، منا فرهنگ، مدینه ملک حسینی ، الهام ترکیان ، عزیزه صمدی ، سمانه و سمیه ایمانی
 • حضور نوجوانان بانو در این مسابقات نسبت به سال گذشته قابل توجه بود که بهترین نتیجه از آن دنیز هشتبران از تهران بود که در آخرین دور رنکینگ توانست مقام سومی خود را با دو حضور کمتر نسبت به مدینه ملک حسینی از گلستان تثبیت نماید.
   

 
بخش آقایان :

 • رکورد بیشترین تعداد آقایان شرکت کننده در شهر مشهد با 124 مرد دارت انداز و پس از آن زنجان و شیراز  با 93 مرد دارت انداز
 • رکورد بیشترین حضور در جمع 4 نفر پایانی مسابقات از آن مهدی هوشمندان از البرز با 7 بار حضور که منجر به 2 بار قهرمانی ، سه بار نایب قهرمانی و 2 بار حضور در جایگاه سوم مشترک ایشان شده و پس از آن عباس سمیعی با 5 بار حضور که منجر به سه قهرمانی ، یک نایب قهرمانی و یک بار حضور در جایگاه سوم مشترک و رحیم هاشمی شیرازی از فارس با 5 بار حضور که منجر به کسب 5 مقام سوم مشترک در رنکینگ سال 93 می باشد .
 • رکورد قهرمانی مسابقات متعلق به عباس سمیعی از البرز با 3 بار قهرمانی ، دیگر قهرمانان مهدی هوشمندان از البرز با 2 بار، بیت الله کریمی از گیلان ، حسین اعرابی از اصفهان ، شاهین حسینی از فارس ، محمد مهدی دهقان از خراسان رضوی و علیرضا شایق از یزد هر کدام یک بار.
 • رکورد کسب مقام نایب قهرمانی مسابقات متعلق به مهدی هوشمندان از البرز با 3 بار حضور ، شاهین حسینی از فارس با 2 بار حضور و دیگر نایب قهرمانان عبارتنداز : عباس سمیعی از البرز، علیرضا ایزدی از اصفهان، سید حسین پیشوایی از گیلان، علی قدسی از البرز و محمد مهدی دهقان از خراسان رضوی که هرکدام توانستند یکبار به مقام نایب قهرمانی دست یابند.
 • آقایانی که در کل 10 دوره رنکینگ حضور داشته اند عبارتند از : مهدی هوشمندان، رحیم هاشمی شیرازی، بیت الله کریمی، احمد کریمی راد، اسماعیل عاشوری، محمدرضا ناظریه، محمد حسین عمو شاهی، سید سعید میر غضنفری
 • حضور نوجوانان آقا در این مسابقات نیز نسبت به سال گذشته قابل توجه بود که بهترین نتیجه از آن امیر مهدی امینی از البرز بود که در چهارمین دوره رنکینگ (رشت) توانست مقام سوم مشترک مسابقات راکسب نماید.
 • حضور دیگر نوجوان این مسابقات، امیر علی میرزایی از تهران که در 7 دوره رنکینگ شرکت نمود و با 200 امتیاز کسب مقام 42 رنکینگ کشوری را از آن خود کرد نیز از نکات جالب توجه این دور از مسابقات بود.

 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 18 مرداد 1396 03:55 ب.ظ
I do accept as true with all of the ideas you have introduced
on your post. They're very convincing and can certainly work.
Nonetheless, the posts are very brief for starters.
Could you please lengthen them a little from subsequent
time? Thanks for the post.
چهارشنبه 27 اسفند 1393 09:25 ق.ظ
سلامممممم نفسممممممممممم
خوبی عزیزممممممممم
وبت خیلی خوب بووووووووود خیلی
میخواستم بیای به وب منم سایت سر بزنی
می بینمت
چهارشنبه 27 اسفند 1393 09:22 ق.ظ
سلااااام
مطمئنم اگه به من سر بزنی پشیمون نمیشی!امتحان کن
چهارشنبه 27 اسفند 1393 08:51 ق.ظ
سیستم جدید مونوبلاگ رو دیدی؟
یه وبلاگ توی این سیستم بساز ببین چه مطالبت چه بازدیدی پیدا می کنه. این سیستم مجهز به روبات بهینه ساز اتوماتیکه که سریع مطالب وبلاگت رو در صفحه اول گوگل نمایش میده!!!!

همین حالا امتحانی یه وبلاگ روی سیستم وبلاگدهی رایگان مونوبلاگ بساز!!!!
چهارشنبه 27 اسفند 1393 12:42 ق.ظ
سلام
خیلی باحال بود مطالبات
با تبادل لینک موافقی؟
موافق بودی لینک کن بعد خبر بده لینکت کنم
چهارشنبه 27 اسفند 1393 12:24 ق.ظ
سلام دوست خوبم
تبادل لینک می کنید ؟
------------------------------------
عنوان : جهرم فان|مجله اینترنتی

آدرس: http://jahromfun.ir
---------------------------------------------------
لطفا تائید و لینک خود را برای تائید ارسال بفرمائید
پیشاپیش سال نو شما هم مبارک
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو