دارت اراک
خواستن توانستن است...!!!
درباره وبلاگ


dartbazan@yahoo.com

دارت
ورزش مدیران موفق
ورزش خانواده
بدون خطر و محدودیت سنی
ورزشی کم جا و کم هزینه
ورزشی لذت بخش برای معلولین و جانبازان
هر ساعت این ورزش ۱۲۰۰ مترپیاده روی دارد
ورزشی نوین ، مفرح و هیجانی
تقویت تمرکز حواس
بالا بردن اعتماد به نفس
بالابردن قدرت محاسبه
ایجاد حس رقابت و انگیزه
یادگیری بسیار سریع و آسان
کاهش استرس
بدون محدودیت سنی 7 تا ....
بدون نیاز به محل خاص برای تمرین
(فقط 3 متر جا) بدون نیاز به یار تمرینی
قابلیت بازی از یک تا بی نهایت نفر09186300735

مدیر وبلاگ : محمد کلهر
نویسندگان
نظرسنجی
دوست دارید کدام یک از موارد زیر رابرای عملکرد مسولین دارت اراک انتخاب کنید؟

شنبه 24 اسفند 1392 :: نویسنده : محمد کلهر


چهارمین مرحله زیرگروه فصل 93-92 روز جمعه 23 اسفند ماه سال جاری در خانه دارت شهید کشوری با برتری کامبیز حافظی به پایان رسید .
به گزارش روابط عمومی چهارمین مرحله زیرگروه آقایان با شرکت 55 دارت انداز از سراسر کشور در 16 گروه 4 نفره برگزار شد که در پایان کامبیز حافظی بازیکن دوم رنکینگ کشوری از استان تهران توانست در یک بازی دیدنی رحیم هاشمی شیرازی بازیکن خوب شیرازی که به تازگی در مسابقات رنکینگ کشوری نیز توانسته بود به مقام سوم مشترک آن مسابقات برسد ، شکست دهد  و ضمن کسب 32 امتیاز مقام اول این دوره و مجموع چهاردوره گذشته را نیز از آن خود نماید .
بر اساس این گزارش آقای مسعود سمیعی با کسب مقام سوم مشترک این دوره از بازی ها جمع امتیاز خود را به 92 رساند و همراه با آقای رحیم هاشمی شیرازی در جدول نهایی بر سکوی دوم تکیه زدند .
گفتنی است آقای داریوش خورشیدی نیز ضمن کسب مقام سوم مشترک مجموع امتیازات خود را به 76 رساند و همراه با محمد کلهر از استان مرکزی در مقام چهارم جدول نهایی قرار گرفت .
لازم به ذکر است که این بازیکن خوب شیرازی در حالی توانست در این مکان قراربگیرد که در دوره سوم این مسابقات حضور نداشت .
این گزارش می افزاید دو مرحله نهایی این مسابقات روزهای پنجم اردیبهشت و دوم خرداد ماه سال 1393 برگزار خواهد شد و در پایان 8 نفر برتر این گروه به لیگ دسته یک فصل 94-93 را پیدا می کنند .
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

مرحله چهارم لیگ زیر گروه دارت آقایان صبح روز جمعه 23 اسفند ماه در خانه دارت شهید کشوری برگزار می شود .
به گزارش روابط عمومی،  مسابقات راس ساعت 9:30 صبح آغاز می شود و دارت اندازان علاقه مند به شرکت در مسابقات از امروز تا ساعت 18 روز سه شنبه 20 اسفند ماه سالجاری زمان دارند تا نسبت به ثبت نام اقدام لازم را به عمل آورند .
این گزارش می افزاید : به دلیل قرعه کشی مسابقه زیر گروه آقایان در روز چهارشنبه 21 اسفند ماه و الزامی بودن پیش ثبت نام متقاضیان شرکت در این دوره ، شماره کارت بانک پارسیان 6221061052728542 بنام مهدی شایسته جهت واریز مبلغ 15 هزار تومان ثبت نام لیگ زیر گروه آقایان  و ارسال پیامک مشخصات واریزی با ذکر نام بازیکن ، شماره ارجاع ، تاریخ و ساعت دقیق واریزی به شماره همراه 09123718253  فقط تا ساعت 18 روز سه شنبه 20 اسفندماه معرفی می گردد  .ضمناً متقاضیانی که برای اولین بار تصمیم به شرکت در این دوره را دارند می بایست مبلغ 24 هزار تومان حق ورودیه فصل لیگ زیرگروه ( مرحله چهارم به بعد ) را بعلاوه مبلغ فوق الذکر واریز نمایند .
گفتنی است تا پایان مرحله ی سوم این دوره از مسابقات آقای کامبیز حافظی از استان تهران با کسب  76 امتیاز در صدر جدول قرار دارد  و آقای عباس سمیعی از استان البرز با کسب 68 امتیاز در مکان دوم جدول قرار گرفته است . آقایان رحیم هاشمی شیرازی از استان فارس و محمد کلهر از استان مرکزی به طور مشترک با کسب 64 امتیاز در مکان سوم قرار گرفته اند.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


پنجمین و آخرین دوره رنكینگ كشوری در فصل 93-92 با حضور 71 ورزشكار آقا به میزبانی كمیته دارت استان فارس برگزار شد.
به گزارش روابط‌عمومی، روز جمعه 16 اسفندماه سالن ورزشی مخابرات فارس واقع در شهر زیبای شیراز میزان 71 ورزشكار مرد بود كه در پایان پس از انجام 8 ساعت مسابقه در 32 گروه 3 نفره آقای سید حسین پیشوایی بازیكن شایسته و بااخلاق گیلانی توانست شاهین‌حسینی بازیكن خوب شیرازی را شكست دهد و به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات برسد.
پیشوایی كه برای رسیدن به فینال محمدمهدی دهقان بازیكن خوب خراسانی را از پیش‌روی برداشته بود، توانست با كسب 70 امتیاز این دوره مجموع امتیازات خود را به 160 برساند و مقام خود را در جدول نهایی تا رده‌ی هشتم بالا بکشد.
دهقان نیز ضمن كسب مقام سوم مشترك این بازی‌ها توانست در جایگاه نخست رنكینگ کشوری در فصل 93-92  با 220 امتیاز قرار بگیرد و به همراه كامبیز حافظی 210  امتیازی از تهران، علیرضا شایق 190 امتیازی از استان یزد و محمد ناظریه از استان سمنان با همین امتیاز به اردوی سال آینده تیم ملی دعوت شوند.
گفتنی است در مسابقات شیراز یکی دیگر از بازیكنان خوب شیراز رحیم هاشمی‌ شیرازی بود كه با بازی‌های خوب خودش توانست به مقام سوم مشترك این دوره از بازی ها دست پیدا كند و با كسب 50 امتیاز خود را در جمع 32 بازیكن برتر حفظ كند.
لازم به ذکر است که در مجموع 5 دوره مسابقات رنکینگ کشوری آقایان در فصل 93-92  ،  214 بازیکن از 21 استان در مسابقات شرکت کردندکه استانهای خراسان رضوی با 37 بازیکن ومرکزی با 31 بازیکن سهم بیشتری را نسبت به دیگر استانها به خود اختصاص دادند .
در اینجا جا دارد از طرف انجمن دارت كشور از زحمات بی‌شائبه و بی‌وقفه كمیته دارت استان فارس به خصوص آقایان مهرداد و کامبیز ایوب زاده و همكاران ایشان در برگزاری و نظم مسابقات كمال تشكر و امتنان را داشته باشیم بی‌شك برگزاری عالی مسابقات در استان‌ها باعث پیشرفت دارت در کشور خواهد شد.

چهار سهمیه دیگر اردوی انتخابی تیم ملی در سال 1393 در بخش آقایان مشخص شد
پس از مشخص شدن چهار سهمیه لیگ برتر آقایان ( حسین اعرابی از استان اصفهان ، شاهین حسینی از استان فارس ، حمید رضا مومنی از استان تهران و مهدی هوشمندان از استان البرز ) برای دعوت به اردوی انتخابی تیم ملی ، روز جمعه بعد از مشخص شدن جدول نهایی رنکینگ کشوری در بخش مردان ، آقایان محمد مهدی دهقان از استان خراسان رضوی ، کامبیز حافظی از استان تهران ، علیرضا شایق از استان یزد و محمد ناظریه از استان سمنان  نیز به اردوی انتخابی تیم ملی دعوت شدند .
 
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


پنجمین و آخرین دوره رنكینگ بانوان كشور در فصل 93-92 پنج‌شنبه 15 اسفندماه به میزبانی خوب شیراز برگزار شد كه دوستداران و علاقمند به دارت یك فینال تمام شیرازی را تماشا كردند.
به گزارش روابط‌عمومی در آخرین دوره رنكینگ 52 بانو در 16 گروه 4 نفره به رقابت پرداختند كه در فینال تمام شیرازی ،  سركار خانم ساناز برمشوری توانست ضمن كسب مقام قهرمانی حداكثر امتیاز این بازیها را (60 امتیاز) به اندوخته خود اضافه كند و مقام خود را در جدول كلی مسابقات ارتقا بخشد اما به دلیل شركت‌نكردن در3  مسابقه از 5 مسابقه نتوانست در جمع 16 نفر برتر قرار گیرد.
سركارخانم مونس برکتی دیگر فینالیست شیرازی نیز با كسب 50 امتیاز ضمن بدست آوردن مقام دوم ، در مجموع 5 رنكینگ توانست مقام چهارم جدول رنگینگ را برای خود حفظ كند.برکتی تنها 10 امتیاز از نفر دوم و سوم جدول کلی برای دعوت به اردوی تیم ملی کمتر اندوخته بود .این بازیکن حرفه ای دارت تنها شانس حضور خود در جمع ملی پوشان را باید حضور در جمع سه نفر مسابقه برترین های کشور که فرودین ماه سال آینده در تهران برگزار می شود، جستجو کند.
مقام سوم مشترك بازی‌های شیراز را نیز سركار خانم خدیجه حاجی‌پور از استان گیلان و بهناز قربانی از استان اصفهان به دست آوردند.
گفتنی است در این دوره از مسابقات بار دیگر شاهد روح جوانمردی و ورزشکاری بودیم زمانی رقم زده شدکه برای مشخص شدن مقام 16 در جدول نهایی مقرر شد تا بین دو بازیکن خانم به نام های  مدینه ملک حسینی از استان گلستان  و آزاده غله دار از استان البرز به دلیل هم امتیاز بودن یک لگ بازی 701 انجام گیرد این بازی با برتری خانم ملک حسینی به اتمام رسید اما پس از مدت نیم ساعت از بازی به دلیل اشتباه داوری ، کمیته برگزاری مسابقات با توجه به رای خود ، بانوی گلستانی را برنده اعلام کرد اما با توجه به شرایط  و در خواست خام غله دار ، بانوی خوش اخلاق گلستانی با قبول بازی دوباره  روح جوانمردی و ورزشکاری را دوباره زنده کرد و سهمیه شانزدهم  را با شایستگی از آن خود کرد.
لازم به ذکر است که در مجموع 5 دوره مسابقات رنکینگ کشوری بانوان در فصل 93-92  ،  143 بازیکن از 15 استان در مسابقات شرکت کردندکه استانهای خراسان رضوی با 28 بازیکن و مرکزی با 25  بازیکن سهم بیشتری را نسبت به دیگر استانها به خود اختصاص دادند .
سه سهمیه دیگر اردوی انتخابی تیم ملی در سال 1393 در بخش بانوان مشخص شد
پس از مشخص شدن سه سهمیه لیگ دسته یک بانوان ( سونیا جرجانی از استان گلستان ، مونس برکتی از استان فارس و طاهره یداله زاده از استان مازندران ) برای دعوت به اردوی انتخابی تیم ملی ، روز پنجشنبه بعد از مشخص شدن جدول نهایی رنکینگ کشوری در بخش بانوان خانم ها نرگس حیدری از استان البرز و سارا خدادادی از استان خوزستان نیز به اردوی انتخابی تیم ملی دعوت شدند .
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شیراز میزبان پنجمین و آخرین مرحله نهایی رنکینگ کشوری در فصل 93-92 شد.
به گزارش روابط عمومی، مرحله نهایی مسابقات رنکینگ کشوری در دو بخش بانوان و آقایان روزهای پنج شنبه 15 و جمعه 16 اسفندماه به میزبانی کمیته دارت استان فارس در شهر زیبا و شاعرپرور شیراز برگزار می شود.
بر اساس این گزارش بانوان دارت انداز در حالی روز پنج شنبه به مصاف هم می روند که در حال حاضر سونیا جرجانی از استان گلستان که به تازگی نیز به مقام قهرمانی لیگ دسته یک بانوان رسیده است با کسب 220 امتیاز با اقتدار در صدر جدول قرار گرفته است،پس از وی نرگس حیدری از استان البرز با 150 امتیاز ، سارا خدادادی کریموند از استان خوزستان با 140 امتیاز و منا فرهنگ از استان تهران با کسب 130 امتیاز به ترتیب در رده های دوم تا چهارم این جدول قرار گرفته اند.
در بخش آقایان رقابت بسیار فشرده دنبال میشود در حال حاضر کامبیز حافظی مقدم از استان تهران با کسب 190 امتیاز برسکوی اول قرار دارد و پس از وی سه بازیکن خوب کشورمان به نام های محمد ناظریه از استان سمنان ،علیرضا شایق از استان یزد و محمد مهدی دهقان از استان خراسان رضوی با کسب 170 امتیاز در کورس قهرمانی قرار دارند البته نکته حایز اهمیت در این مسابقات حضور بازیکنان خوب در رتبه های پایین تر جدول است که رقابتهای روز جمعه را بسیار زیبا و حساس میکند . لازم به یاد آوری است که 32 نفربرتر در بخش آقایان و 16 نفر برتر در بخش بانوان از مجموع رنکینگ این 5 دوره در جمعه آخر فروردین ماه سال آینده در مسابقه جام برترین ها به مصاف هم می روند و نفرات برتر به اردوی تیم ملی دعوت می شوند.
در ضمن ورزشکاران تا پایان وقت اداری روز دوشنبه 12 اسفندماه فرصت دارند تا نسبت به واریز مبلغ 12 هزار تومان ورودیه مسابقات رنکینگ کشوری شیراز ( انتخابی تیم ملی ) به شرح ذیل اقدام کنند :
شماره کارت بانک ملی ویژه بانوان 6037991469166049 بنام مهدی شایسته
شماره کارت بانک پارسیان ویژه آقایان 6221061052728542 بنام مهدی شایسته
پس از واریز مبلغ فوق جهت تکمیل ثبت نام ، الزامیست تا پیامک اطلاعات واریزی ( نام بازیکن ، تاریخ واریزی ، ساعت دقیق واریزی و شماره ارجاع ) خود را به شماره همراه 09123718253 ارسال و پس دریافت پیام " موفق باشید " از ثبت نام خود اطمینان حاصل کنند قرعه کشی مسابقات رنکینگ روز 14 اسفند ماه انجام خواهد شد .
گفتنی است بازیکنان جهت استفاده از خوابگاه در مسابقات رنکینگ کشوری می توانند هماهنگی های لازم را با آقای کامبیز ایوب زاده به شماره تماس 09356223510 انجام دهند .نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


حسین اعرابی دارت باز اصفهانی تنها با تفاضل یک لگ توانست به قهرمانی لیگ برترانفرادی در فصل 93-92 دست پیدا کند .
به گزارش روابط عمومی پس از پایان سومین و آخرین دوره مسابقات لیگ برتر پس از هم امتیاز شدن در عدد 44 رقابت بر سر قهرمانی این فصل به شمارش لگ ها رسید که این دارت باز اصفهانی بود که توانست بازیکن خوب شیرازی شاهین حسینی را شکست دهد .
بر اساس این گزارش ، حمید رضا مومنی از استان تهران همچون سال گذشته با 41 امتیاز به مقام سوم این رقابت ها دست پیدا کرد . پس از وی مهدی هوشمندان از استان البرز با 2 پله صعود نسبت به فصل گذشته توانست در رده چهارم بایستد و جواز حضور در اردوی انتخابی تیم ملی را بدست آورد .
نکته حائز اهمیت در این مسابقات سقوط مازیار موسوی بازیکن و کاپیتان سابق تیم ملی پس از 4 سال به لیگ دسته یک است .
گفتنی است بیشترین برد در این دوره از مسابقات با 17 برد متعلق به شاهین حسینی و کمترین باخت نیز متعلق به حسین اعرابی و حمید رضا مومنی تنها با یک باخت بوده است .
 
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :در آخرین دوره بازی های لیگ دسته یک بعد از ظهر امروز چهار نفر برتر در فصل 93-92 مشخص شدند .
به گزارش روابط عمومی ، خانه دارت شهید کشوری امروز میزبان آخرین دوره مسابقات مردان دارت انداز لیگ دسته یک بود که در پایان محمد مهدی دهقان دارت باز با استعداد خراسانی پس از اینکه با اقتدار و بدون شکست توانسته بود در گروه ب این مسابقات با 44 امتیاز اول شود در بازی فینال نیز با نتیجه 3 بر صفر جواد دانشور دارت باز نجیب و خوش آتیه یزدی پیروز شود و به مقام قهرمانی این فصل دست پیدا کند .
بر اساس این گزارش در گروه الف این دوره از مسابقات پس از جواد دانشور محمد علی روشن بین بازیکن بااخلاق استان قم بود که با 31 امتیاز در رده دوم این گروه قرار گرفت ، اما رقابت برای کسب مقام سوم این گروه به لگ شماری رسید در جایی که احمد رضا مداح از استان فارس و مجید زورمند از استان تهران در امتیاز برابر شدند این مداح بود که تنها با تفاضل دو لگ در رتبه سوم این گروه قرار گرفت و همراه با محمد علی روشن بین به مرحله پلی آف راه پیدا کرد .
این گزارش می افزاید در گروه ب نیز پس از محمد مهدی دهقان ، مجید زنگنه از استان تهران با 26 امتیاز و صالح دهقان از استان یزد با 30امتیاز به ترتیب در رتبه دوم و سوم قرار گرفتند و پس از استراحت کوتاهی وارد مسابقه پلی آف شدند .
در مسابقه سرنوشت ساز که بر طبق قوانین نفرات دوم و سوم هر گروه در یک گروه 4 نفره به مصاف هم رفتند ، در پایان یک دوره مسابقه جذاب و دیدنی مجید زنگنه توانست پس از غلبه بر سه حریف دیگر به مقام سوم این دوره از مسابقات دست پیدا کند ، پس از وی محمد علی روشن بین نیز آخرین نفری بود که در فصل آینده باید با مردان لیگ برتری مصاف دهد .
 
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


در ششمین و آخرین دوره لیگ زیرگروه بانوان در فصل 93-92 چهره 4 دارت انداز برتر مشخص شد .
به گزارش روابط عمومی ، ششمین دوره این مسابقات که امروز پنجشنبه 8 اسفند ماه در خانه دارت شهید کشوری برگزار شد سرکارخانم فاطمه عباسی از استان مرکزی با برتری بر ساجده زنگانه از استان گلستان توانست ضمن کسب مقام اول این دوره در مجموع 6 دوره نیز با کسب 100 امتیاز بر جایگاه نخست تکیه زند و سال آینده در لیگ دسته یک بازی خواهد کرد .
براساس این گزارش سرکار خانم قربانی از استان اصفهان و نرگس حیدری از استان البرز پس از تساوی در امتیاز 88 یک بازی 3 از 5 انجام شد که خانم قربانی به مقام دوم دست پیدا کرد و خانم حیدری نیز به مقام سوم بسنده کرد .
گفتنی است برای مشخص شدن مقام چهارم نیز خانم ها برمشوری از استان فارس و زنگانه از گلستان نیز در عدد 84 هم امتیاز شدند که پس از یک بازی 3 از 5 خانم برمشوری بود که توانست آخرین سهمیه حضور در لیگ دسته یک را بدست آورد .

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


در آخرین مرحله لیگ دسته یک بانوان دارت انداز کشور در فصل 93-92 بانوی دارت انداز گلستانی با کسب 48 امتیاز توانست به مقام قهرمانی برسد .
به گزارش روابط عمومی ششمین و آخرین مرحله لیگ دسته یک بانوان امروز در خانه دارت شهید کشوری برگزار شد که 16 بازیکن این دسته با انجام 30 بازی در طول فصل به کار خود پایان دادند .
بر اساس این گزارش خانم ها مونس برکتی با 47 امتیاز از استان فارس و طاهره یداله زاده با 44 امتیاز از استان مازندران ضمن کسب مقام دوم و سوم توانستند به همراه خانم جرجانی به اردوی انتخابی تیم ملی راه پیدا کنند .
گفتنی است مسابقات آسیا و اقیانوسیه در آبان ماه سال آینده در کشور هنگ کنگ برگزار می شود .
 
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

مسابقات دارت در فصل 93-92 در روز پنج شنبه در بخش بانوان و در روز جمعه در بخش آقایان در خانه دارت شهید کشوری به کار خود پایان خواهد داد.
به گزارش روابط عمومی، به جز زیر گروه آقایان و رنکینگ کشوری تمامی مسابقات در تمامی رده ها روز های 8  و 9  اسفند برگزار می شود و نفرات برتر در این دو روز مشخص خواهند شد .
بر اساس این گزارش صبح روز پنج شنبه 8 اسفند ماه رأس ساعت 9:30 صبح مرحله ششم و آخر زیر گروه بانوان بر گزار می شود که 4 نفر برتر جدول که در حال حاضر در اختیار خانم ها برمشوری از استان فارس ، عباسی از استان مرکزی ، قربانی از استان اصفهان و حیدری از استان البرز قرار دارد ، در فصل آتی به لیگ دسته یک راه خواهند یافت. اما قهرمان مسابقات در دسته یک خانم ها نیز بعد از ظهر همان روز پس از انجام 5 بازی که همزمان با زیرگروه برگزار می گردد ، مشخص خواهد شد در این دسته رقابت در بالای جدول بسیار حساس دنبال می شود و هم اکنون خانم جرجانی از استان گلستان که در رنکینگ بانوان نیز تا کنون در رده نخست قرار دارد با کسب 43 امتیاز از بخت مناسبی برای قهرمانی برخوردار است پس از وی خانم برکتی از استان فارس با کسب 40 امتیاز منتظر لغزش دارت انداز گلستانی است تا خود را به صدر جدول برساند .
این گزارش می افزاید روز جمعه 9 اسفند ماه رقابت مردان دارت انداز کشور در دو گروه لیگ برتر و لیگ دسته یک برای صعود و سقوط از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است در جایی که مردان لیگ برتری برای پوشیدن لباس تیم ملی رقابت بسیار فشرده ای را خواهند داشت و مردان دسته یک نیز در گروه الف وب برای صعود به لیگ برتر با هم مبارزه می کنند.
در لیگ برتر فصل 93-92 شاهین حسینی از استان فارس،حسین اعرابی از استان اصفهان، حمید رضا مومنی از استان تهران و محمد ناظریه از استان سمنان به ترتیب با 38، 37، 34 و 31 امتیاز از بخت بیشتری برای قهرمانی برخوردار هستند اما در مکان های پنجم تا دهم جدول نیز بازیکنان آماده ای همچون جلال مروتی ، مهدی هوشمندان و ... قرار دارند که روز جمعه می توانند خود را به بالای جدول برسانند. از بازی های مهم و حساس در لیگ برتر روز جمعه می توان به بازی های زیر اشاره کرد : شاهین حسینی با حمید رضا مومنی؛ شاهین حسینی با حسین اعرابی؛ حمید رضا مومنی با احمد کریمی راد؛ محمد ناظریه با حسین اعرابی و . . .
در پایان جدول لیگ برتر انفرادی آقایان بازیکنان خوبی قرار دارند که برای سقوط نکردن به لیگ دسته یک با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.
در این گزارش آمده است:
در گروه الف وب دسته یک انفرادی آقایان در فصل 93-92 در حال حاظر در گروه الف این مسابقات آقای جواد دانشور از استان یزد با کسب 29 امتیاز  در صدر جدول قرار گرفته است و سه بازیکن دیگر دارای امتیازات مشابه هستند که روز جمعه بعد از ظهر رقابت حساسی را با یکدیگر دارند اما در گروه ب این مسابقات محمد مهدی دهقان دارت باز خراسانی با کسب 38 امتیاز جایگاه خود را در صدر جدول مطمئن می بیند پس از وی عبدالمجید زنگنه از استان تهران و صالح دهقان از استان یزد برای باقی ماندن در مقام دوم و سوم با دیگر دارت بازان هم گروهشان به رقابت خواهند پرداخت.
گفتنی است در پایان مسابقات دسته یک نفرات اول هر گروه به طور مستقیم به لیگ برتر راه خواهند یافت و نفرات دوم و سوم هر گروه نیز در همان روز در یک گروه 4 تایی با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت که دو نفر برتر این 4 نفر نیز به لیگ برتر صعود خواهند کرد.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

تاریخ انتشار : 2 اسفند 1392 ساعت 17:13
سومین دوره مسابقات زیرگروه در حالی با شرکت 59 نفر دارت انداز برگزار شد که از بین مدعیان در دوره قبل هیچ کدام به مراحل بالا نرسیدند .
به گزارش روابط عمومی 59 نفر دارت انداز از 12 استان در 16 گروه 4 نفره صبح امروز در خانه دارت شهید کشوری با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان آقای میثم احمدیان از استان تهران توانست با نتیجه 1-3 آقای حمید رضا فرهادی نیا از استان فارس را شکست دهد و به مقام اول این دوره از مسابقات زیرگروه دست پیدا کند .
آقایان محمد سالاری از استان تهران و بهمن اسفندیاری از استان البرز نیز به طور مشترک به مقام سوم دست پیدا کردند .
گفتنی است از نکات مهم این دوره حذف زودهنگام حافظی و سمیعی از استان تهران و رحیم هاشمی شیرازی از استان فارس و شرکت نکردن خورشیدی از استان فارس در این دوره از مسابقات بود .
لازم به یادآوری است که مرحله چهارم لیگ زیرگروه آقایان در روز جمعه 23 اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد .

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic