دارت اراک
خواستن توانستن است...!!!
درباره وبلاگ


dartbazan@yahoo.com

دارت
ورزش مدیران موفق
ورزش خانواده
بدون خطر و محدودیت سنی
ورزشی کم جا و کم هزینه
ورزشی لذت بخش برای معلولین و جانبازان
هر ساعت این ورزش ۱۲۰۰ مترپیاده روی دارد
ورزشی نوین ، مفرح و هیجانی
تقویت تمرکز حواس
بالا بردن اعتماد به نفس
بالابردن قدرت محاسبه
ایجاد حس رقابت و انگیزه
یادگیری بسیار سریع و آسان
کاهش استرس
بدون محدودیت سنی 7 تا ....
بدون نیاز به محل خاص برای تمرین
(فقط 3 متر جا) بدون نیاز به یار تمرینی
قابلیت بازی از یک تا بی نهایت نفر09186300735

مدیر وبلاگ : محمد کلهر
نویسندگان
نظرسنجی
دوست دارید کدام یک از موارد زیر رابرای عملکرد مسولین دارت اراک انتخاب کنید؟

پنجشنبه 21 شهریور 1392 :: نویسنده : محمد کلهر
به مناسبت میلاد با سعادت حضرت امام رضا (ع) و یادواره شهدای استان گیلان دومین دوره ی مسابقات رنکینگ کشوری فصل 92-93 ( انتخابی تیم ملی ) روز پنج شنبه 28 شهریور ماه به میزبانی کمیته دارت استان گیلان برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی این دوره از مسابقات در شهر زیبای رشت در دو بخش آقایان و بانوان از سراسر کشور راس ساعت 9 صبح برگزار می شود.
لازم به ذکر است که به همت کمیته دارت استان گیلان مهمانسرای المپیک واقع در بلوار منظریه (آزادی) شهر رشت به قیمت هر نفر 12 هزار تومان هماهنگ شده است که زمان تحویل خوابگاه از صبح روز چهارشنبه 27 شهریور و زمان تخلیه و تحویل آن نیز ساعت 9 صبح روز پنجشنبه 28 شهریور خواهد بود . لذا به دلیل محدودیت خوابگاه ، ورزشکاران عزیز باید تا 26 شهریور ماه جهت رزرو محل اسکان با شماره ی 09113438335 آقای هادی جمشیدی  هماهنگی های لازم را انجام دهند ، در غیر این صورت کمیته دارت استان گیلان هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد .
بر اساس این گزارش مقرر شد که از این پس بدلیل نظم و انضباط در شروع مسابقات ، یک روز قبل از برگزاری ، مراسم قرعه کشی انجام گیرد . لذا جهت شرکت در مسابقه فوق الذکر شرکت کنندگان می بایست مبلغ 12 هزار تومان ورودیه شرکت در مسابقات را تا پایان وقت اداری روز سه شنبه 26 شهریور ماه به شماره کارت 6037991469166049 یا شماره حساب 0102760403004 نزد بانک ملی بنام مهدی شایسته واریز نموده و تاریخ و ساعت دقیق واریزی و همچنین نام خود را به شماره همراه 09123718253 پیامک نمایند تا نام این ورزشکاران در قرعه کشی که در روز چهارشنبه ( یک روز قبل از برگزاری مسابقه ) انجام خواهد شد ، قرار داده شود .
توضیح اینکه پس از قرعه کشی هیچ نامی وارد لیست نخواهد شد و انجمن دارت هیچگونه مسئولیتی را جهت حضور بازیکن در سالن مسابقات و نبودن نام ایشان در لیست را نمی پذیرد .
 
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
با پایان وقت اداری روز یکشنبه 10 شهریور ماه سال 92 , 8 تیم در مسابقات لیگ تیمی دارت در فصل 93-92 جهت شرکت در مسابقات اعلام آمادگی کردند .
به گزارش روابط عمومی مهدی شایسته دبیر انجمن دارت کشور با بیان این مطلب گفت : بازی های مرحله رفت در استان مرکزی شهرستان اراک و مرحله برگشت در استان سمنان شهرستان گرمسار برگزار خواهد شد .
دبیر انجمن دارت ادامه داد : مسابقات لیگ تیمی امسال نیز همانند سال گذشته بصورت انفرادی و 501 دبل پایان ( 3 لگ از 5 لگ ) برگزار خواهد شد که البته کلیه ی تیم ها در دو مرحله رفت و برگشت می بایست با یکدیگر به رقابت بپردازند تا در پایان مرحله برگشت تیم های برتر مشخص گردند .
وی با اشاره به کاهش تیم های حاضر در مسابقات لیگ تیمی گفت : انجمن دارت در ابتدای هر سال تقویم و اساسنامه مسابقات مختلف را طراحی می کند و برای هر یک زمان خاصی را نیز جهت ثبت نام اعلام می کند . امسال نیز زمان ثبت نام لیگ تیمی پایان وقت اداری روز یکشنبه 10 شهریور ماه بود که با پایان یافتن زمان اختصاص یافته تنها 8 تیم نظم و مقررات را رعایت کردند و پیش از زمان موعود ثبت نام کردند .
وی ادامه داد : بعد از تاریخ مذکور چند تیم دیگر نیز خواهان شرکت در مسابقات بودند که بدلیل احترام به 8 تیم اولیه , انجمن با درخواست این تیم ها مخالفت کرد .
اسامی تیم های ثبت نام شده به شرح ذیل می باشد :
1- شرکت سایپا
2- تورانیان اراک – الف
3- تورانیان اراک – ب
4- اندیشه سبز خزر
5- حمل و نقل شمال گرگان
6- کمیته دارت استان یزد
7- بهداروی الهه گرمسار
8- پاس قوامین
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

به گزارش روابط عمومی دومین مرحله لیگ دسته یک با شرکت 15 ورزشکار دارت انداز کشور در غیاب سرکار خانم افسر شامخی صبح امروز برگزار شد که درمجموع دو مرحله و 10 بازی صورت گرفته برای هر بازیکن , سر کار خانم مونس برکتی از استان فارس با 17 امتیاز در صدر جدول قراردارد و خانم ها طاهره یداله زاده از استان مازندران و وجیهه عربی از استان خراسان رضوی هر کدام با 15 امتیاز و تنها به دلیل تفاضل لگ در مکان دوم و سوم جدول تکیه زدند . سرکار خانم سونیا جرجانی از استان مازندران نیز با 14 امتیاز در مکان چهارم قرار گرفته است .

بر اساس این گزارش مسابقات زیر گروه فصل 93-92 بانوان نیز با شرکت 23 نفر در 8 گروه سه نفره به صورت بازی 501 دبل پایان ( سه از پنج ) برگزار شد که در پایان سر کار خانم ساناز برمشوری از استان فارس و سرکار خانم بهناز قربانی از استان اصفهان به فینال این دوره راه پیدا کردند که در پایان خانم برمشوری توانست در یک رقابت خوب در سه لگ پیروز شود و به مقام اول دست پیدا کند . سرکار خانم مریم میر حسینی از استان اصفهان و نگار زنده نام از استان مرکزی نیز به سکوی سوم مشترک تکیه زدند

ناگفته نماند که خانم ها آسیه گل ارا در لیگ دسته 1 و فاطمه عباسی در زیر گروه نما یندگان استان هستند و برایشان آرزوی موفقیت داریم 

خانم ها فاطمه عباسی و نگار زنده نام  تا الان توانستند مقام سوم مشترک را در رنکینگ کسب کنند

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

نخستین دوره مسابقه های دارت رنکینگ کشور روزهای پنجشنبه  و جمعه  هفته گذشته در سالن دارت سرزمین بازی های مشهد با استقبال بی نظیر دارت اندازان کشور برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی، در نخستین دوره از مسابقات رنکینگ کشوری فصل 92-93 بیش از 200 بازیکن دارت انداز از استانهای مختلف کشور در دو بخش بانوان و آقایان در رده سنی آزاد و به صورت انفرادی و بازی 501 امتیازی (سه لگ از 5 لگ دبل پایان ) برگزار شد.
بر اساس این گزارش روز پنج شنبه 31 مرداد ماه سالجاری ابتدا بانوان دارت انداز در 32 گروه 3 نفره در 16 ایستگاه دارت مسابقاتی با یکدیگر به رقابت پرداختند که از  هرگروه نیز دو نفر به جدول تک حذفی راه یافتند . در پایان پس از حدود 8 ساعت مسابقه سرکار خانم سونیا جرجانی بازیکن با اخلاق استان گلستان بر سکوی قهرمانی تکیه زد و پس از وی سرکار خانم اطهر عابدینی مقام دوم را به خود اختصاص داد. طبق آیین نامه مسابقات برای مشخص شدن نفر سوم رقابتی صورت نگرفت و خانم ها زهرا یزدان خواه و مریم حاجی پور به ترتیب از استانهای خراسان رضوی و گیلان  به طور مشترک به مقام سوم دست پیدا کردند.
این گزارش می افزاید: مسابقات رنکینگ کشوری در بخش آقایان با شرکت 117 ورزشکار در 32 گروه 3 و 4 نفره روز جمعه اول شهریور ماه در همان مکان کار خود را آغاز کردند که پس از 10 ساعت فشرده به کار خود پایان داد.
آقای داریوش خورشیدی جوان جویای نام شیرازی در غیاب شاهین حسینی قهرمان شیرازی سال گذشته کشور توانست با شکست علیرضا شایق بازیکن یزدی لیگ برتر کشور در این دوره از مسابقات به مقام اول دست پیدا کند و آقایان کامبیز حافظی و محمد ناظریه هر دو از استان سمنان نیز به مقام سوم مشترک این دوره از رقابت ها دست پیدا کنند.
گفتنی است به گفته کلیه ورزشکاران این رقابت ها چه از نظر کمی و چه کیفی یکی از مسابقات خوب محسوب می شود که میزبانی عالی کمیته دارت استان خراسان رضوی بر غنای هرچه بیشتر این مسابقات افزود که در همین جا از طرف انجمن دارت کشور به تمام دست اندرکاران برگزاری این مسابقه که بسیار زحمت کشیده اند دست مریزاد و خدا قوت عرض می کنیم.
شایان ذکر است که رقابت های رنکینگ کشوری در طول سال در استانهای مختلف که در تقویم مسابقات انجمن از پیش مشخص گردیده , به طور مستمر برگزار می شود که در پایان این دوره ها پس از راهیابی 4 نفر برتر رنکینگ آقایان و 3 نفر برتر رنکینگ بانوان به اردوی انتخابی تیم ملی , از 32 بازیکن برتر رنکینگ آقایان و 16 بازیکن برتر رنکینگ بانوان به جام برترین های کشور که 28 و 29 فروردین ماه سال آینده برگزار خواهد شد , راه پیدا می کنند تا در این مرحله نیز امید راهیابی 4 نفر آقایان و 3 نفر بانوان از رقابت جام برترین ها به اردوی انتخابی تیم ملی صورت پذیرد . در ضمن دور دوم این مسابقات به میزبانی استان مرکزی ( اراک ) در تاریخ 27 مهرماه سالجاری برگزار می شود.
لازم بذکر است در حاشیه رقابت های رنکینگ کشوری در مشهد، دومین گردهمایی مسئولان استانی دارت کشور در سال جاری نیز برگزار شد .

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


مسابقات دارت قهرمانی آزاد کشور در رده آقایان مورخ 1 شهریور ماه 1392 در سالن دارت شهربازی سرزمین بازی ها مشهد با شرکت بالغ بر 110 ورزشکار آقا برگزار شد
این حضور بی نظیر در نوع خود ثبت رکوردی بود از حضور پرشور بازیکنان و قهرمانان در این دوره رقابت ها 
مسابقات پس از 1 روز فشرده و بر روی 18 ایستگاه دارت مسابقاتی و 2 ایستگاه تمرینی با نتایج ذیل به کار خود پایان دارد
در این دور رقابت ها ابتدا به صورت جدول گروهی و سپس تک حذفی برگزار شد 
نفرات برتر
داریوش خورشیدی از فارس اول
علیرضاشایق از یزد دوم
کامبیز حافظی از سمنان و محمد ناظریه از سمنان مشترکا سوم شدند

انجمن دارت خراسان رضوی از تمامی شرکت کنندگان محترم بابت شرکت گسترده و پر شور خود در مسابقات تشکر نموده و خواهشمند است با گذاشتن نظرات خود در قسمت نظرات ما را در برگزاری هر چه باشکوه تر برگزار کردن این مسابقات یاری فرمایید


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
مسابقات دارت قهرمانی آزاد کشور در رده بانوان مورخ 31 مرداد ماه 1392 در سالن دارت شهربازی سرزمین بازی ها مشهد با شرکت بالغ بر 70 ورزشکار خانم برگزار شد
این حضور بی نظیر در نوع خود ثبت رکوردی بود از حضور پرشور بازیکنان و قهرمانان در این دوره رقابت ها 
مسابقات پس از 1 روز فشرده و بر روی 18 ایستگاه دارت مسابقاتی و 2 ایستگاه تمرینی با نتایج ذیل به کار خود پایان دارد
در این دور رقابت ها ابتدا به صورت جدول گروهی و سپس تک حذفی برگزار شد 
نفرات برتر
خانم سونیا جرجانی از گلستان اول
اطهر عابدینی از اصفهان دوم
زهرا یزدان خواه از مشهد و مریم حاجی پور از گیلان مشترکا سوم شدند
انجمن دارت خراسان رضوی از تمامی شرکت کنندگان محترم بابت شرکت گسترده و پر شور خود در مسابقات تشکر نموده و خواهشمند است با گذاشتن نظرات خود در قسمت نظرات ما را در برگزاری هر چه باشکوه تر برگزار کردن این مسابقات یاری فرمایید


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic