دارت اراک
خواستن توانستن است...!!!
درباره وبلاگ


dartbazan@yahoo.com

دارت
ورزش مدیران موفق
ورزش خانواده
بدون خطر و محدودیت سنی
ورزشی کم جا و کم هزینه
ورزشی لذت بخش برای معلولین و جانبازان
هر ساعت این ورزش ۱۲۰۰ مترپیاده روی دارد
ورزشی نوین ، مفرح و هیجانی
تقویت تمرکز حواس
بالا بردن اعتماد به نفس
بالابردن قدرت محاسبه
ایجاد حس رقابت و انگیزه
یادگیری بسیار سریع و آسان
کاهش استرس
بدون محدودیت سنی 7 تا ....
بدون نیاز به محل خاص برای تمرین
(فقط 3 متر جا) بدون نیاز به یار تمرینی
قابلیت بازی از یک تا بی نهایت نفر09186300735

مدیر وبلاگ : محمد کلهر
نویسندگان
نظرسنجی
دوست دارید کدام یک از موارد زیر رابرای عملکرد مسولین دارت اراک انتخاب کنید؟

شنبه 27 مهر 1392 :: نویسنده : محمد کلهر

با عرض سلام و خسته نباشید به تمامی دارت بازان و مسولین( کشور ) امیدوار هستیم که میزبان خوبی برای شما بوده باشیم

 

با تشکر از زحمات تمامی مسولین استان مرکزی

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 27 مهر 1392 :: نویسنده : محمد کلهر

با عرض سلام و خسته نباشید به تمامی دارت بازان و مسولین امیدوار هستیم که میزبان خوبی برای شما بوده باشیم

 

با تشکر از زحمات تمامی مسولین استان مرکزی

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

 

سومین دوره مسابقات رنکینگ کشوری آقایان فصل 93-92 با شرکت 96 بازیکن از سراسر کشور روز جمعه 26 مهرماه در استان مرکزی شهر اراک برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی در سومین دوره مسابقات رنکینگ کشوری آقایان ابتدا در 32 گروه 3 نفره بصورت گروهی با یکدیگر به رقابت پرداختند و پس از آن 64 بازیکن به صورت حذفی به دیدار حرفانشان رفتند که در انتها 8 بازیکن برتر به نامهای مهدی شایسته ، احمد کریمی راد ، محمد ناظریه ، کامبیز حافظی ، شاهین حسینی ، محمد امین کریم پور ، حسین اعرابی و سید جعفر سیدی زاده در جدول باقی ماندند که در نهایت حسین اعرابی از استان اصفهان توانست در یک رقابت زیبا هم استانی خود احمد کریمی راد را شکست دهد و به مقام اول این دوره از مسابقات دست پیدا کند . آقایان کامبیز حافظی از استان تهران و محمد امین کریم پور از استان سمنان نیز به مقام سوم مشترک دست پیدا کردند .

بر اساس این گزارش یک دوره مسابقات دوبل اتفاقی نیز روز پنجشنبه 25 مهرماه بین 24 تیم برگزار شد که در پایان تیم دونفره شامل آقایان شایق و مجدآبادی در سه لگ تیم دونفره جعفری و دهقان را در فینال شکست دادند و به مقام اول دست پیدا کردند و در پایان به رسم یادبود به بازیکنان اول تا سوم و همچنین به تیم دونفره برتر از طرف ریاست محترم هیات انجمن های ورزشی استان مرکزی جناب آقای مرادی و همچنین جناب آقای غلامی فر ریاست محترم کمیته دارت استان مرکزی جوایزی اهداء گردید .

در پایان به خاطر برگزاری با کیفیت مسابقات از کمیته دارت استان مرکزی بویِژه جناب آقای غلامی فر و همراهان ایشان تقدیر و تشکر به عمل می آید .

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

 

سومین دوره رنکینگ کشوری در بخش خانم ها در فصل 93-92 با شرکت 66 بانوی دارت انداز از سراسر کشور روز پنجشنبه 25 مهر ماه در سالن 2000 نفری مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد در شهر اراک به میزبانی خوب کمیته دارت استان مرکزی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی در این دوره از مسابقات 66 بانوی دارت انداز در 32 تیم بصورت گروهی و سپس حذفی به رقابت پرداختند که در پایان خانم سونیا جرجانی از استان گلستان توانست نگار زنده نام از استان مرکزی را با نتیجه 3 بر 2 شکست دهد و برای سومین بار در مسابقات رنکینگ کشوری فصل 93-92 به مقام اول دست پیدا کند و خانم ها سارا خدادادی از استان خوزستان و بهناز قربانی از استان اصفهان نیز بطور مشترک در جایگاه سوم قرار گرفتند .

لازم به ذکر است که پس از پایان این مسابقات نیز یک دوره مسابقه دونفره اتفاقی بین 18 تیم برگزار شد که در پایان تیم خانم ها ادیب و فردوسی در فینال توانست تیم دو نفره خواهران نعیمی فر را شکست دهند و به مقام اول این مسابقات دست پیدا کنند .

گفتنی است در پایان نیز به همت کمیته دارت استان مرکزی به رسم یادبود به مقام های برتر جوایزی اهدا شد .

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

 

دور رفت مسابقات تیمی دارت کشور در فصل 93-92 با شرکت 8 تیم روز چهارشنبه 24 مهرماه به میزبانی کیمته دارت استان مرکزی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی 8 تیم شرکت کننده در این مسابقات در حالی به دیدار یکدیگر رفتند که از بازیکنان خوبی بهره می بردند و به همین دلیل سطح مسابقات از نظر کیفی و کمی در سطح بسیار بالایی قرار داشت .

بر اساس این گزارش تیم اندیشه سبزخزر از خطه گیلان توانست با 11 امتیاز در صدر جدول دور رفت قرار گیرد و تیم های سایپا و بهداروی گرمسار هر کدام با 10 امتیاز و تنها به دلیل تفاضل لگ در رده های بعدی قرار گرفتند و تیم حمل و نقل شمال گرگان تنها با یک امتیاز کمتر در جایگاه چهارم قرار گرفت .

این گزارش می افزاید تیم های کمیته دارت استان یزد ، پاس قوامین و دو تیم خوب و جوان از استان مرکزی به نام های تورانیان اراک "الف" و "ب" نیز در این مسابقات حضور داشتند .

گفتنی است دور برگشت این مسابقات در بهمن ماه سال جاری در استان سمنان ، شهرستان گرمسار برگزار می شود .

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 20 مهر 1392 :: نویسنده : محمد کلهر

به مناسبت عید سعید قربان و هفته تربیت بدنی و ورزش سومین مرحله از اولین دور مسابقات رنکینگ کشوری در روزهای پنجشنبه ۲۵/۷/۹۲ (بانوان) و جمعه ۲۶/۷/۹۲ (آقایان) جهت انتخابی اردوی تیم ملی با حضور تمامی دارت بازان سراسر کشور انجام می شود همچنین ششمین دوره مسابقات لیگ تیمی نیز با حضور ۶ تیم از سراسر کشور و ۲ تیم از استان مرکزی در روز چهارشنبه ۲۴/۷/۹۲ در سالن ۲۰۰۰ نفری مجموعه ورزشی شهدای ۵ مرداد اراک برگزارمی گردد.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

 

به مناسبت عید سعید قربان وهفته تربیت بدنی و ورزش لین مرحله از ششمین دوره مسابقات لیگ تیمی فصل 93-92 روز چهارشنبه 24 مهرماه و سومین دوره ی مسابقات رنکینگ کشوری فصل 93-92 روزهای پنجشنبه 25 مهر ماه ( بانوان ) و جمعه 26 مهرماه ( آقایان ) به میزبانی کمیته دارت استان مرکزی برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اولین دوره مسابقات تیمی با شرکت 8 تیم در روز چهارشنبه ساعت 9 صبح در سالن 2000 نفری مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد به نشانی اراک – میدان سرداران ( دروازه تهران ) – خیابان دانشگاه برگزار خواهد شد و همچنین سومین دوره مسابقات رنکینگ کشوری ( انتخابی تیم ملی ) در شهر اراک در دو بخش بانوان ( پنجشنبه ) و آقایان ( جمعه ) از سراسر کشور راس ساعت 9:30 صبح برگزار می شود.
بر اساس این گزارش دارت اندازان علاقه مند برای شرکت در مسابقه رنکینگ کشوری همانند دومین دوره برگزار شده در شهر رشت می بایست مبلغ 12 هزار تومان ورودیه شرکت در مسابقات را تا پایان روز یکشنبه 21 مهرماه به شماره کارت 6037991469166049 یا شماره حساب 0102760403004 نزد بانک ملی بنام مهدی شایسته واریز نموده و تاریخ و ساعت دقیق واریزی و همچنین نام خود را به شماره همراه 09123718253 پیامک نمایند تا نام این ورزشکاران در قرعه کشی که در روز دوشنبه  22 مهر ماه  انجام خواهد شد ، قرار داده شود .
توضیح اینکه پس از قرعه کشی هیچ نامی وارد لیست نخواهد شد و انجمن دارت هیچگونه مسئولیتی را جهت حضور بازیکن در سالن مسابقات و نبودن نام ایشان در لیست را نمی پذیرد .
گفتنی است در پایان مرحله دوم رنکینگ کشوری در بخش آقایان ، آقای علیرضا شایق و داریوش خورشیدی هر دو با 120 امتیاز در بالای جدول مسابقات ایستاده اند و در بخش بانوان نیز سونیا جرجانی با 130 امتیاز به تنهایی در رتبه اول قرار گرفته است و خانم ها نرگس حیدری ، ساجده احمدی ،خدیجه حاجی پور و اطهر عابدینی هر کدام با 70 امتیاز رقابت سختی را در پیش خواهند داشت.
جهت دریافت اطلاعات تکمیلی از میزان مبلغ اسکان و همچنین رزرو خوابگاه , فایل ضمیمه را دانلود و یا با شماره همراه 09184384603 آقای غلامی فر تماس حاصل فرمایید .

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
 

با شرکت 57 ورزشکار دارت انداز از سراسر کشور اولین مرحله لیگ زیر گروه فصل 93-92 برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی , لیگ زیر گروه فصل جاری در 6 مرحله برگزار خواهد شد که اولین دوره آن امروز در خانه دارت شهید کشوری راس ساعت 9:30 صبح آغاز و پس از 8 ساعت با شناخت نفرات برتر به کار خود پایان داد .

بر اساس این گزارش کامبیز حافظی از استان تهران توانست پس از غلبه بر حریفان خود به مقام اول دست پیدا کند . پس از وی رحیم هاشمی شیرازی از استان فارس به مقام دوم رسید و داریوش خورشیدی و مسعود سمیعی نیز به مقام سوم مشترک تکیه زدند .

مرحله بعدی مسابقه زیر گروه آقایان ششم دی ماه سالجاری برگزار خواهد شد .

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic