دارت اراک
خواستن توانستن است...!!!
درباره وبلاگ


dartbazan@yahoo.com

دارت
ورزش مدیران موفق
ورزش خانواده
بدون خطر و محدودیت سنی
ورزشی کم جا و کم هزینه
ورزشی لذت بخش برای معلولین و جانبازان
هر ساعت این ورزش ۱۲۰۰ مترپیاده روی دارد
ورزشی نوین ، مفرح و هیجانی
تقویت تمرکز حواس
بالا بردن اعتماد به نفس
بالابردن قدرت محاسبه
ایجاد حس رقابت و انگیزه
یادگیری بسیار سریع و آسان
کاهش استرس
بدون محدودیت سنی 7 تا ....
بدون نیاز به محل خاص برای تمرین
(فقط 3 متر جا) بدون نیاز به یار تمرینی
قابلیت بازی از یک تا بی نهایت نفر09186300735

مدیر وبلاگ : محمد کلهر
نویسندگان
نظرسنجی
دوست دارید کدام یک از موارد زیر رابرای عملکرد مسولین دارت اراک انتخاب کنید؟مسابقات لیگ انفرادی بانوان در نیم فصل دوم 93-92 در دو بخش زیر گروه و دسته یک روز پنج شنبه مورخ 30 آبان ماه در خانه دارت کشور برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی انجمن دارت کشور ، 19  بانوی ورزشکار دارت انداز در چهارمین مرحله از 6 مرحله ی مسابقات زیر گروه بانوان از 8  استان در 8 گروه به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان پس از 6 ساعت تلاش و رقابت و پیروزی 3 بر 1 خانم نرگس حیدری درمقابل خانم ساناز برمشوری در فینال چهارمین مرحله , در جدول زیرگروه بانوان خانم ساناز برمشوری از استان فارس با 68 امتیاز در صدر جدول ایستاد و خانم فاطمه عباسی از استان مرکزی با کسب 64 امتیاز در رده دوم قرار گرفت , و خانم ها نرگس حیدری از استان البرز با 60 امتیاز و مریم میر حسینی از استان گلستان با 52 امتیاز به ترتیب در جایگاه های  سوم و چهارم قرار گرفتند .
این گزارش می افزاید ؛ مسابقات لیگ دسته یک دارت بانوان نیز با شرکت 15 ورزشکار برتر کشور در همان روز برگزار شد که در پایان خانم سونیا جرجانی از استان گلستان با 33 امتیاز و تنها با تفاضل لگ بیشتر در جایگاه اول ایستاد و خانم ها مونس برکتی از استان فارس نیز با 33 امتیاز , طاهره یداله زاده از استان مازندران با 28 امتیاز و مدینه ملک حسینی از استان گلستان با 24 امتیاز در جایگاه های بعدی جدول قرار گرفتند.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


 

نیم فصل دوم مسابقات لیگ انفرادی در فصل 93-92 صبح روز پنج شنبه 30 آبان در بخش  خانم ها ( دسته یک و زیر گروه ) و روز  جمعه اول آذرماه در بخش آقایان ( لیگ برتر راس ساعت 9:30 و دسته یک راس ساعت 15:30 ) در نوبت صبح و عصر آغاز می شود.

گفتنی است که به دلیل قرعه کشی مسابقه زیر گروه بانوان در روز چهارشنبه 29 آبان ماه و الزامی بودن پیش ثبت نام بانوان متقاضی شرکت در این دوره ، شماره کارت بانک ملی 6037991469166049 بنام مهدی شایسته جهت واریز مبلغ 15 هزار تومان ثبت نام لیگ زیر گروه بانوان و ارسال پیامک با ذکر نام بازیکن ، تاریخ و ساعت دقیق واریزی به شماره همراه 09123718253 فقط تا ساعت 15 روز چهارشنبه معرفی می گردد .
به گزارش روابط عمومی نیم فصل دوم در حالی آغاز می شود که در سه مرحله اول لیگ برتر آقایان هم اکنون رقابت در صدر جدول به اوج حساسیت رسیده و آقایان حسین اعرابی ، شاهین حسینی و حمید رضا مومنی به ترتیب در مکان های بالای جدول قرار دارند و دارت انداز دیگر برای رسیدن به رده های بالای جدول تنها سه مرحله دیگر فرصت دارند.
در جدول دسته یک آقایان نیز که در دو گروه انجام می گیرد در پایان دور رفت در گروه "الف" جواد دانشور با 18 امتیاز در صدر جدول تکیه زده است و علی قدسی و احمد رضا مداح هرکدام با  15 امتیاز و تنها به دلیل تفاضل لگ در مکان های دوم و سوم این گروه قرار گرفتندو در گروه "ب" مسابقات محمد مهدی دهقان از استان خراسان رضوی با 22 امتیاز در صدر جدول قرار دارد و پس از  وی مجید زنگنه و صالح دهقان در رتبه های بعدی این گروه قرار دارند.
براساس این گزارش در پایان نیم فصل اول از سومین مرحله لیگ دسته یک انفرادی بانوان ، سرکار خانم مونس برکتی از استان فارس با 25 امتیاز در صدر جدول قرار گرفت و خانم سونیا جرجانی از استان گلستان و بانو طاهره یدا.. زاده از استان مازندران و وجیهه عربی از استان خراسان رضوی در مکان های بعدی جدول قرار دارند.
در مجموع سه مرحله لیگ زیر گروه خانم ها در فصل 93- 92، سرکار خانم فاطمه عباسی از استان مرکزی با 52 امتیاز در صدر جدول قرار دارد و خانم ساناز برمشوری از استان فارس و بانو مریم میرحسینی در مکان های بعدی جدول قرار دارند.


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

اقدرت درمسابقات آسیا واقیانوسیه شرکت خواهیم کرد


دبیرانجمن دارت کشورمان گفت:درصدد تشکیل تیم ملی قوی وپرقدرت هستیم تا بتوانیم با توان مضاعف درمسابقات قهرمانی آسیا واقیانوسیه شرکت کنیم.
مهدی شایسته در گفت و با سایت خبری فدراسیون انجمنهای ورزشی با بیان این مطلب افزود: گرچه رقابتهای آسیا و اقیانوسیه سال آینده برگزار می شود ولی ما از حالا برای حضوری پر قدرت دراین مسابقات مهم برنامه ریزی کرده ایم ودرصددیم که از دل رقابتهای انفرادی،قهرمانی کشور 
و رنکینگ کشوری نفرات برتر و زبده راشناسایی کنیم و به تیم ملی تزریق نماییم. 
وی درخصوص مسابقات قهرمانی کشوراظهار داشت: مسابقات قهرمانی کشور در2بخش آقایان وبانوان طی روزهای21و22 آذر ماه سالجاری درشیراز برگزار می شود و در پایان نفرات برتر به اردوی تیم ملی دارت دعوت خواهند شد. 
شایسته تصریح کرد:البته ما دور رفت رقابتهای لیگ انفرادی را هم برگزار کرده ایم واولین مرحله از دور برگشت را 30 آبان ماه برپا خواهیم کرد وبه دنبال آن مسابقات لیگ برتر ودسته یک مردان اول آذر ماه استارت خواهد خورد. 
دبیر انجمن دارت درخصوص توجه به بانوان دارت انداز گفت:ما نگاه ویژه ای به بانوان داریم وهمسطح مردان برای آنها برنامه ریری می کنیم،دراین بین برگزاری مسابقات لیگ دسته یک وزیر گروه با 16 نفر فعال از برنامه های انجمن برای تقویت وشناسایی مستعدین این رده است. 
وی درپایان به ادامه روند مسابقات رنکینگ کشوری اشاره نمود وبیان کرد:مسابقات رنکینگ کشوری را در استانهای خراسان،گیلان،ومرکزی برگزار کردیم وامسال 2دوره دیگر آنرا برپا خواهیم نمود که طبق برنامه بهمن ماه چهارمین دوره آن در شهرستان گرمسار وپنجمین دوره اسفند ماه در 
شیراز برگزار می شود که4نفر برتر بخش آقایان و3نفر برتر رده بانوان به اروی تیم ملی دعوت خواهند شد.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

 

دهمین دوره ی مسابقات قهرمانی دارت کشور 21 و 22 آذرماه سالجاری در استان فارس برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی؛مهدی شایسته دبیر انجمن دارت کشور با اعلام این خبر گفت: پس از بررسی های فراوان از بین استان هایی که درخواست میزبانی این دوره از مسابقات را داشتند، میزبانی دهمین دوره به کمیته دارت استان فارس واگذار شد.
وی با بیان اینکه تمامی ورزشکاران دارت می توانند زیر نظر هیات استان های خود در این مسابقات شرکت کنند تاکید کرد: مهلت تحویل لیست اسامی بازیکنان انتخابی هر استان ( صفحه 7 مجموعه قوانین فایل ضمیمه ) تا پایان وقت اداری روز سه شنبه 1392/09/12 ( دوازدهم آذر ماه نود و دو ) می باشد و در صورت عدم ارسال این لیست به منزله انصراف آن استان از شرکت در مسابقه قهرمانی کشور تلقی خواهد شد و از ثبت نام پس از تاریخ مذکور جداً معذوریم و تاریخ ذکر شده نیز غیر قابل تمدید خواهد بود .
شایسته ادامه داد: هریک از استان های کشور می توانند یک تیم به مسابقات اعزام کنند و هر تیم شرکت کننده نیز شامل 4 بازیکن آقا و 4 بازیکن خانم و یک مربی یا سرپرست برای هر تیم خانم و آقا  می باشد.
دبیر انجمن دارت کشور خاطر نشان کرد: در صورتی که هر استان نفرات تیم آن کامل نباشد هیچگونه حق استفاده از بازیکن غیر از استان خود را ندارد و در صورت مشاهده، برخورد و محرومیت (برای استان و فرد خاطی) در پی خواهد داشت.
این مقام مسئول همچنین گفت: چنانچه استانی هیچ بازیکنی نداشته باشد می تواند با هماهنگی انجمن دارت کشور و رییس هیات استان مذکور، لیست بازیکنان خود را از بازیکنان غیر بومی تکمیل کند.
شایسته با اشاره به اینکه قرعه کشی مسابقات زیر نظر انجمن دارت و با حضور نماینده استان ها روز پنجشنبه 14 آذر ماه راس ساعت 17 در خانه دارت شهید کشوری انجام خواهد شد، اظهار داشت: در صورت عدم حضور نماینده به منزله موافقت با قرعه کشی فوق می باشد.
وی مطالعه مجموعه مقررات دهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور را برای مسئولین استان ها و همچنین بازیکنان الزامی دانست و تصریح کرد: هیات ها باید طبق قوانین مذکور عمل نمایند و با برگزاری کلاس های توجیهی بازیکنان خود را نیز از این قوانین آگاه کنند.
لازم به ذکر است که مجموعه مقررات دهمین دوره ی مسابقات از جمله محل برگزاری مسابقات ، نحوه ی برگزار مسابقات انفرادی و دوبل ،  زمان برگزاری و .... به پیوست خبر به صورت فایل pdf ضمیمه می باشد.

 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic