دارت اراک
خواستن توانستن است...!!!
درباره وبلاگ


dartbazan@yahoo.com

دارت
ورزش مدیران موفق
ورزش خانواده
بدون خطر و محدودیت سنی
ورزشی کم جا و کم هزینه
ورزشی لذت بخش برای معلولین و جانبازان
هر ساعت این ورزش ۱۲۰۰ مترپیاده روی دارد
ورزشی نوین ، مفرح و هیجانی
تقویت تمرکز حواس
بالا بردن اعتماد به نفس
بالابردن قدرت محاسبه
ایجاد حس رقابت و انگیزه
یادگیری بسیار سریع و آسان
کاهش استرس
بدون محدودیت سنی 7 تا ....
بدون نیاز به محل خاص برای تمرین
(فقط 3 متر جا) بدون نیاز به یار تمرینی
قابلیت بازی از یک تا بی نهایت نفر09186300735

مدیر وبلاگ : محمد کلهر
نویسندگان
نظرسنجی
دوست دارید کدام یک از موارد زیر رابرای عملکرد مسولین دارت اراک انتخاب کنید؟

شنبه 30 آذر 1392 :: نویسنده : محمد کلهر
حیفم اومد این مطلب رو نذارم....

قهرمان 16 دوره مسابقات قهرمانی جهان ، دارنده بیش از 80 عنوان قهرمانی از تورنومنت های معتبر ، مدافع عنوان قهرمانی و بخت نخست فتح جام ، وداعی تلخ با این دوره از رقابتها داشت!

شب گذشته "مایکل اسمیت" ، فاتح مسابقات قهرمانی جوانان جهان 2013 PDC ، بی شک بزرگترین پیروزی تاریخ دوران ورزشی خود را تا به امروز ، با حذف بزرگترین بازیکن تاریخ دارت ، رقم زد.

"اسمیت" 23 ساله ، که عنوان قهرمان جوانان جهان PDC را یدک می کشد ، دیشب در یک بازی فوق العاده، نابغه دارت جهان "تیلور" را با نتیجه 4 بر 3 (ست) شکست داد و تالار الکساندار را تا پایه لرزاند!!!! 

مایکل اسمیت در این بازی 12 تا 140 بیشتر از تیلور به ثمر رساند و با میانگین score94.55  نمایشی تحسین برانگیز را به اجرا گذاشت.

نفر 32 رنکینگ PDC  که در سالهای 2012 و 2013 در اولین مرحله از دور مسابقات کنار رفته بود امسال با انگیزه های فراوان قدم به تالار الکساندرا گذاشته و با حذف نفر 1 رنکینگPDC ، در دور سوم به مصاف "پیتر رایت" اسکاتلندی می رود.

نکته جال توجه اینکه "تیلور" در اتفاقی مشابه در سال 2012 ، در دور دوم مغلوب دیگر بازیکن اهل "سینت هلنز مرسیساید" (St Helens, Merseyside)  "دیو چیزنال" شد!

این دو تنها کسانی هستند ، که در تاریخ رقابتهای قهرمانی جهان PDC موفق به حذف "تیلور" قبل از مرحله یک چهارم نهایی شدند!

در دیگر بازی دیشب ، "پیتر رایت" اسکاتلندی که در پایان دور نخست رقابتها ، با میانگینscore

98.68   رکورد دار بود ، با غلبه بر "پر لارسن" دانمارکی گام به مرحله سوم نهاد و حریف "اسمیت" در دور سوم شد.

"ریموند فن بارنوالد" هلندی نیز دیگر برنده دیشب بود که با برتری مقابل حریف خود به دور سوم صعود کرد و در دور بعد به مصاف برنده دیدار "هندرسن" و "وبستر" می رود.

رقابتهای دور دوم تا 27 دسامبر (6 دی) ادامه خواهد یافت و چهر 16 نفر راه یافته به دور سوم جمعه شب مشخص خواهد شد. رقابتهای دور دوم به صورت Best of 7 sets (4 ست از 7 ست) برگزار می گردد.

منتظر خبر های بعدی باشید. با سپاس از توجه شما عزیزان. حسین خسروی .منبع:   دارت البرز

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه 25 آذر 1392 :: نویسنده : محمد کلهر

با عرض تشکر  وخسته نباشید به آقای سعید غلامی فر...

ممنون هستیم ازش چون که واقعا تلاش و دوندگی بسیاری انجام می دهدمخصوصا برای این مسابقات

قهرمانی کشور... ممنون هستیم ازش انشاالله که جای جبران برای او داشته باشیم..

 

تیم ما هشتم کشوری شد که باید به پله های بالاتر برود که با این  برنامه های پیش رو این امر میسر خواهد شدبه امید موفقیت...

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :دهمین دوره مسابقات دارت قهرمانی کشور ویژه بانوان و آقایان در حالی به میزبانی استان فارس به پایان رسید که  تیم دارت استان فارس توانست مقتدرانه با اختلاف زیاد رتبه نخست این دوره از مسابقات را کسب کند.
به گزارش روابط عمومی، در این دوره از رقابت‌ها ‌ 80 ورزشكار بانوی دارت انداز از 20 استان كشور و 112 ورزشکار آقا  از 28 استان كشور در سالن 22 بهمن شیراز روزهای پنجشنبه و جمعه  21 و 22 آذرماه سالجاری با یكدیگر به رقابت پرداختند.
براساس این گزارش مسابقات دارت كشوری در بخش‌های تیمی استانی ، دو نفره و انفرادی برگزار ‌شد که تیم استان فارس با کسب 260 امتیاز توانست به عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات دست پیدا کند و تیم های خراسان رضوی با 178 امتیاز و تیم اصفهان با 164 امتیاز در جایگاه های بعدی قرار بگیرند.
• مسابقات بانوان
در مجموع سه بخش، تیم "الف" فارس در دهمین دوره رقابت های دارت با کسب 184امتیاز عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد و تیم های دارت استان گلستان با 90 امتیاز و اصفهان با 68 امتیاز در مکان های بعدی قرار دارند.

 •  در بخش چهار نفره تیم "الف" فارس عنوان قهرمانی را به دست آورد و تیم های دارت استان گلستان و اصفهان در مکان های بعدی قرار دارند.
 • در بخش دو نفره تیم "الف – الف" و تیم "الف – ب "هر دو از استان فارس توانستند به فینال این مسابقات برسند که تیم "الف – الف" قهرمان و تیم "ب – ب" نائب قهرمان شدند و تیم اصفهان "ب" نیز بر سکوی سوم ایستاد.
 • در بخش انفرادی این رقابت ها ساناز برمشوری بانوی دارت انداز از فارس با پیروزی بر رقیبان قهرمان شد و مدینه ملک حسینی از گستان عنوان نائب قهرمانی را به دست آورد و مونس برکتی دارت انداز فارسی بر سکوی سوم ایستاد.

• مسابقات آقایان
در مجموع سه بخش، تیم آقایان خراسان رضوی در دهمین دوره رقابت های دارت با کسب 134امتیاز در مجموع سه بخش عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد و تیم های دارت استان اصفهان با 96 امتیاز  نایب قهرمان و تیم "الف" استان فارس با 76 امتیاز در مکان سوم قرار گرفت.

 • در بخش چهار نفره تیم خراسان رضوی در سکوی اول ایستاد و تیم های دارت فارس "ب" و اصفهان در مکان های بعدی قرار گرفتند.
 • در بخش دو نفره تیم خراسان رضوی "ب" قهرمان و تیم "الف - ب " فارس نائب قهرمان شد و تیم قم"الف" بر سکوی سوم ایستاد.
 • در بخش انفرادی این رقابت ها محمد مهدی دهقان بازیکن خوب خراسان رضوی قهرمان شد و حسین اعرابی از اصفهان عنوان نائب قهرمانی را به دست آورد در رده بندی  احمد کریمی راد از اصفهان و شاهین حسینی از فارس با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان احمد کریمی راد با پیروزی به مقام سوم دست پیدا کرد.

گفتنی است دهمین دوره مسابقات قهرمانی دارت کشور با همت جناب آقای هاشمی رئیس هیات انجمن های ورزشی و جناب آقای ایوب زاده رئیس کمیته دارت و هیات جانبازان و معلولین و کمیته دارت شرکت مخابرات و کمیته ورزشهای همگانی استان فارس برگزار گردید . 

شایان ذکر است که تیم دارت استان البرز در این دوره از مسابقات درمجموع به مقام ششم رسید که متاسفانه نسبت به سال گذشته شاهد سقوط دو پله ای بودیم که دلایل آن در دست بررسی میباشد

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
یکشنبه 24 آذر 1392 :: نویسنده : محمد کلهر

حمیدرضا مومنی ورزشکار صاحب مقام و مسئول کمیته دارت شهرستان پیشوا، در مسابقات قهرمانی لیگ برتر که با حضور برترین ورزشکاران از سراسر کشور همراه بود، توانست مقام سوم را کسب کند.
رئیس هیئت همگانی شهرستان پیشوا در توضیح این خبر افزود : این ورزشکار ارزنده که در مسابقات مختلف خوش درخشیده و سه سال متوالی مقام اول کشور را کسب کرده و عنوان کاپیتان تیم ملی دارت کشورمان را یدک می کشید ، پس از اتمام این دوره ازمسابقات قصد خداحافظی با ورزش دارت را داشت با رایزنی های انجام شده، مسئول کمیته دارت پیشوا بازهم در آینده برای شهرمان افتخار آفرینی خواهد کرد.

جنیدی در پایان گفت: شهرستان پیشوا چهره های ورزشی بسیاری در رشته های مختلف دارد که مایه سربلندی و غرور شهرستان هستند و جا دارد تمامی مسئولان دست به دست هم داده و از آنان حمایت همه جابنه نماید و از تجربیات ارزنده شان در راه توسعه ورزش استفاده بهینه کنند.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :درجلسه بررسی عملکرد انجمن دارد که با حضور رییس فدراسیون انجمنهای ورزشی و مسوولان این انجمن دارت برگزار شد، "محمد علیپور" برگزاری منظم لیگ را یکی از عوامل پیشرفت این رشته پرطرفدار دانست.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، در این جلسه "محمد علیپور"، "عبدالحسین دلداده مهربان" رئیس و دبیر فدراسیون ، "احمد اسدزاده"، "زینب گرامیان"، "مهدی شایسته" به ترتیب رئیس، نایب رئیس بانوان و دبیر انجمن دارت کشور حضور داشتند. 
رئیس انجمن دارت در این جلسه از کمبود بودجه و امکانات در این رشته گفت و کمک فدراسیون در این زمینه را خواستار شد. 
در ادامه دبیر انجمن دارت گفت: برنامه ریزیهای ما برای لیگ دارت به گونه ای بوده که با پایان لیگ ، ورزشکاران برای حضور در مسابقات جهانی آماده باشند. 
وی در ادامه گفت: تمامی بازیکنان دارت در کشور با صدور کارت عضویت ساماندهی شده اند و ما آمار تمام بازیکنان سراسر کشور را در اختیار داریم. 
شایسته در ادامه گفت: طبق برنامه ریزی ، در پایان هفته جاری مسابقات قهرمانی کشور را در شیراز پیش روی داریم که برای اولین بار است که 21 تیم در بخش بانوان و 28 تیم در بخش آقایان از سراسر کشور در این رقابتها شرکت می کنند و این میسرتازه با تلاش انجمن دارت صورت گرفته است . 
محمد علیپور در ادامه این نشست با تمجید از تلاشهای انجمن برای ارتقاء سطح دارت در کشور گفت: این انجمن با برگزاری مسابقات مختلف در طول سال از جمله مسابقات لیگ، رقابتهای قهرمانی کشور، جام برترینها و چندین مسابقه دیگر زمینه را برای رقابت علاقه مندان در کشور فراهم کرده و همین امر باعث می شود تا بتوانیم در مسابقات بین المللی نیز نتایج بهتری را کسب کنیم. 
رئیس فدراسیون انجمنهای ورزشی همچنین راهکارهایی را برای پیشرفت این رشته ارائه داد وگفت: جذب اسپانسر، برگزاری کلاسهای بین المللی، استفاده از مربیان خارجی و انعکاس بیش از پیش فعالیتهای دارت از طریق رسانه ها از جمله عواملی هستند که می توانند باعث رشد این رشته شوند. 
علیپور در پایان اظهار داشت: فدراسیون در حد توان خود آماده همکاری با انجمن دارت در زمینه های مختلف است.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

مراسم قرعه کشی مسابقات قهرمانی کشور سال 1392 روز پنجشنبه چهاردهم آذرماه سالجاری راس ساعت 17 در خانه دارت شهید کشوری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی , این مراسم با حضور چندی از بازیکنان و مسئولین استانها و همچنین با نظارت مستقیم دبیر انجمن دارت ایران و کمیته فنی انجمن دارت کشور راس ساعت 17 در تهران , خانه دارت شهید کشوری آغاز گردید و پس از حدود 4 ساعت تلاش بی وقفه , کلیه مراحل قرعه کشی اعم از مسابقات تیمی , دو نفره و انفرادی در دو رده آقایان و بانوان انجام شد .

دبیر انجمن دارت کشور با بیان این مطلب افزود : این مراسم با در نظر گرفتن 8 استان برتر و با توجه به بازیکنان انتخاب شده آن استان که در 32 نفر برتر رنکینگ کشور در سال 92 قرار دارند ، انجام شد تا بتوانیم کیفیت این مسابقات را نیز افزایش دهیم و در انتها قهرمان واقعی آقایان و بانوان را شناسایی نماییم .

شایسته ادامه داد : این مسابقات که در روزهای پنجشنبه 21 آذر ماه برای بانوان و جمعه 22 آذر ماه برای آقایان در مجموعه ورزشی 22 بهمن شیراز برگزار خواهد شد ، 28 استان حضور خواهند داشت که با توجه به قرعه کشی صورت گرفته ، مسابقات راس ساعت 9:30 صبح آغاز خواهد شد و در صورت عدم حضور به موقع استان مربوطه ، به منزله باخت آن استان در آن بازی تلقی خواهد شد . ابتدا بازی های تیمی 4 نفره و سپس بازی های دونفره و در آخر بازی های انفرادی برگزار خواهد شنوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
یکشنبه 3 آذر 1392 :: نویسنده : محمد کلهر

مسابقه دارت

1

انتخاب تیم منتخب استان مرکزی جهت اعزام به دهمین دوره ی مسابقات قهرمانی دارت کشور که 21 و 22 آذرماه سالجاری در استان فارس (شیراز) برگزار می شود.

جمعه ۸ آذر ماه

ساعت ۹ صبح بانوان - ساعت ۵ عصر آقایان

سالن پایگاه قهرمانی مجموعه ورزشی شهدای ۵ مرداد

شرکت برای تمامی علاقه مندان آزاد می باشد

نحوه ثبت نام :

واریز مبلغ ۱۰۰۰۰ تومان به شماره کارت 6273811029096572  بانک انصار بنام آقای سعید غلامی فر و ارسال پیامك نام و نام خانوادگی و ساعت و تاریخ واریز به شماره تلفن 09184384603 می باشد.

مهلت ثبت نام

تا ساعت ۱۲ ظهر روز پنجشنبه تاریخ ۷ آذر ماه

تذکر مهم

مهلت فوق تمدید نخواهد شد و مواردی که بعد از ساعت فوق ارسال گردد ترتیب اثر داده نخواهد شد.

قرعه کشی بعدازظهر روز پنجشنبه و مسابقات راس ساعت مقرر برگزار خواهد شد.

انجمن دارت استان مرکزی

 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 2 آذر 1392 :: نویسنده : محمد کلهر

 

آخه..............

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic