دارت اراک
خواستن توانستن است...!!!
درباره وبلاگ


dartbazan@yahoo.com

دارت
ورزش مدیران موفق
ورزش خانواده
بدون خطر و محدودیت سنی
ورزشی کم جا و کم هزینه
ورزشی لذت بخش برای معلولین و جانبازان
هر ساعت این ورزش ۱۲۰۰ مترپیاده روی دارد
ورزشی نوین ، مفرح و هیجانی
تقویت تمرکز حواس
بالا بردن اعتماد به نفس
بالابردن قدرت محاسبه
ایجاد حس رقابت و انگیزه
یادگیری بسیار سریع و آسان
کاهش استرس
بدون محدودیت سنی 7 تا ....
بدون نیاز به محل خاص برای تمرین
(فقط 3 متر جا) بدون نیاز به یار تمرینی
قابلیت بازی از یک تا بی نهایت نفر09186300735

مدیر وبلاگ : محمد کلهر
نویسندگان
نظرسنجی
دوست دارید کدام یک از موارد زیر رابرای عملکرد مسولین دارت اراک انتخاب کنید؟

یازدهمین دوره ی مسابقات قهرمانی دارت کشور 23 و 24 بهمن ماه سالجاری در استان خراسان رضوی برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی؛ انجمن دارت کشور با اعلام این خبر گفت: پس از بررسی های فراوان از بین استان هایی که درخواست میزبانی این دوره از مسابقات را داشتند، میزبانی یازدهمین دوره به کمیته دارت استان خراسان رضوی واگذار شد.
با بیان اینکه تمامی ورزشکاران دارت می توانند زیر نظر هیات استان های خود در این مسابقات شرکت کنند تاکید کرد: مهلت تحویل لیست اسامی بازیکنان انتخابی هر استان ( صفحه 6 مجموعه قوانین فایل ضمیمه ) تا پایان وقت اداری روز سه شنبه 1393/11/12 ( دوازدهم بهمن ماه نود وسه ) می باشد و در صورت عدم ارسال این لیست به منزله انصراف آن استان از شرکت در مسابقه قهرمانی کشور تلقی خواهد شد و از ثبت نام پس از تاریخ مذکور جداً معذوریم و تاریخ ذکر شده نیز غیر قابل تمدید خواهد بود .
هریک از استان های کشور می توانند یک تیم به مسابقات اعزام کنند و هر تیم شرکت کننده نیز شامل 4 بازیکن آقا ، 4 بازیکن خانم ، یک نوجوان خانم ،یک نوجوان آقا و یک مربی یا سرپرست برای هر تیم خانم و آقا  می باشد.
 انجمن دارت کشور خاطر نشان کرد: در صورتی که هر استان نفرات تیم آن کامل نباشد هیچگونه حق استفاده از بازیکن غیر از استان خود را ندارد و در صورت مشاهده، برخورد و محرومیت (برای استان و فرد خاطی) در پی خواهد داشت.
انجمن دارت با اشاره به اینکه قرعه کشی مسابقات زیر نظر انجمن دارت و با حضور نماینده استان ها روز پنجشنبه 16 بهمن ماه راس ساعت 17 در خانه دارت شهید کشوری انجام خواهد شد، در صورت عدم حضور نماینده به منزله موافقت با قرعه کشی فوق می باشد.
مطالعه مجموعه مقررات یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور را برای مسئولین استان ها و همچنین بازیکنان الزامی دانست و تصریح کرد: هیات ها باید طبق قوانین مذکور عمل نمایند و با برگزاری کلاس های توجیهی بازیکنان خود را نیز از این قوانین آگاه کنند.

محل برگزاری ، محل اسکان و هزینه های مربوطه متعاقباً اعلام می شود.
 نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


به گزارش روابط عمومی ، هفتمین دور از مسابقات رنکینگ کشوری دارت در فصل 93 در مجموعه وزرشی شهدای 5 مرداد شهر اراک با شرکت 145 بازیکن دارت در دو بخش بانوان و آقایان به پایان رسید.

براساس این گزارش مسابقه آقایان و بانوان هر دو در روز جمعه 19 دی ماه 1393 آغاز گردید که در این دوره 56 بانوی ورزشکار پس از قرار گرفتن در 16 گروه 4 نفره پس از انجام مراسم افتتاحیه راس ساعت 9:30 صبح با یکدیگر به رقابت پرداختند و در پایان دنیز هشتبران  پس از غلبه بر منا فرهنگ  هر دو از استان تهران  به مقام قهرمانی رسید. مقام سوم مشترک نیز به الهام ترکیان  از اصفهان و سونیا جرجانی از گلستان  رسید.

همچنین در بخش آقایان مسابقه در همان روز پیگیری شد و پس 8 ساعت رقابت بین 89 مرد دارت انداز در قالب 32 گروه 3 نفره ، در پایان  عباس سمیعی از استان البرز پس از غلبه بر شاهین حسینی از استان فارس به مقام قهرمانی هفتمین دوره رنکینگ کشوری مسابقات دارت در فصل 93 دست پیدا کرد . مقام سوم مشترک این دوره از مسابقات نیز به دو بازیکن خوب کشورمان احمد کریمی راد  از استان اصفهان و سید حسین پیشوایی از استان گیلان رسید .

بر این اساس در پایان هفت دوره مسابقات رنکینگ کشوری ساجده احمدی با کسب 510 امتیاز در صدر جدول و پس از ایشان منا فرهنگ با 460 امتیاز در مقام دوم و پس از آن  دنیز هشتبران با 440 امتیاز نفر سوم و سونیا جرجانی با 420 امتیاز جایگاه چهارم رنکینگ بانوان قرار دارند.

همچنین در بخش آقایان مهدی هوشمندان با کسب 490 امتیاز در صدر جدول و پس از ایشان عباس سمیعی  با 460 امتیاز در مقام دوم و پس از آن بیت ا... کریمی با امتیاز 380  در جایگاه سوم و احمد کریمی راد  و رحیم هاشمی شیرازی به طور مشترک با 370 امتیاز  در جایگاه چهارم رنکینگ آقایان قرار دارند.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

بسمه تعالی

اسامی نفرات معرفی شده جهت برگزاری اردو تدارکاتی آقایان در روز 

سه شنبه 23 دیماه ساعت 20 در سالن پایگاه قهرمانی 

به شرح زیر می باشند:

آقایان محمد کلهر - سعید رادمهر - پاشا منصوری - امیرحسین حاجی علی بیگی - ایوب صالحی - علی ربیعی فراهانی - علی محمد محترمی - سبحان مظفری - صادق صرافیان - امیر خدابخشی - محمدرضا فرجی - سینا فرجی

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

اسامی نفرات معرفی شده جهت برگزاری اردو تدارکاتی بانوان در روز 

جمعه 26 دیماه ساعت 9 صبح در سالن پایگاه قهرمانی 

به شرح زیر می باشند:

خانمها شهین ابوالحسن پور - آرزو غفاری - احترام رحیمی - معصومه نوذر نودهی - مهری اسماعیلزاده - نگار زنده نام - لیلا نصر الهی - لیلا بختیاری - سحر ربیعیان - پریجان عجمی - فریده پاکباز

بدیهی است عدم حضور راس ساعت مقرر به منزله انصراف از شرکت در اردو میباشد.

توضیحات بیشتر و نحوه برگزاری اردو همان روز در سالن اعلام می گردد.

 

انجمن دارت استان مرکزی

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
 این مسابقات در بخش بانوان و آقایان هر دو همزمان در روز جمعه 19 دی ماه راس ساعت 9 صبح برگزار خواهد شد.


هفتمین دوره از مسابقات آزاد دارت رنکینگ کشوری انتخابی تیم ملی در روز جمعه 19 دی ماه در مجموعه ورزشی شهدای 5 مرداد شهر اراک برگزار می گردد . علاقه مندان 
تا ساعت 16:00 روز چهارشنبه 17 دی ماه فرصت دارند تا جهت ثبت نام در مسابقه اقدام کنند و هماهنگی های لازم را انجام دهند.
جهت ثبت نام و شرکت در این مسابقه مبلغ 120،000ریال به شماره کارت  9381 6619 9914 6037 به نام آقای مهدی حاجی حسینی مسگر واریز نمایید و بعد از پرداخت مبلغ، به شماره همراه 09127955786  با ذکر نام و نام خانوادگی، تاریخ و ساعت واریز، شماره ارجاع یا پیگیری پیامک بزنید. 
ضمناً کلیه ورزشکاران موظف می باشند با لباس رسمی دارت  ( برای آقایان شلوار پارچه ای و کفش رسمی تیره رنگ ،پیراهن یا تیشرت یقه دار  و بانوان مقنعه ، مانتو یا سارافون  ، شلوار  پارچه ای تیره رنگ و کفش رسمی جلو بسته حد اکثر پاشنه 5 سانت  ) در مسابقه حضور یابند.در غیر این صورت از شرکت در مسابقه جلوگیری به عمل خواهد آمد. 

جهت هماهنگی اسکان با شماره 09184384603 جناب آقای غلامی فر تماس حاصل فرمایید.
با توجه به محدویت خوابگاه اولویت با بازیکنانی است که سریعتر نسبت به هماهنگی و رزور خوابگاه اقدام نمایند. برای این منظور رزرو خوابگاه تنها تا پایان روز سه شنبه مورخ 16 دی ماه امکان پذیر می باشد


محل اسکان و برگزاری مسابقه :  اراک - میدان سرداران ( دروازه تهران) - خیابان دانشگاه - مجموعه ورزشی شهدای 5 مرداد.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 9 دی 1393 :: نویسنده : محمد کلهر

همدردی


دوست گرامی جناب آقای دكتر کامبیز حافظی

درگذشت پدر بزرگوارتان را به شما و خانواده های محترم داغدار تسلیت عرض می نماییم ، ما را در غم خود شریك بدانید.

انجمن دارت استان مركزی

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
مسابقات لیگ انفرادی فصل 93 به ایستگاه پایانی رسید
مسابقات لیگ دسته یک و زیر گروه بانوان در روز پنج شنبه 4 دی ماه و مسابقات لیگ برتر و دسته یک آقایان در روز جمعه 5 دی ماه برگزار می شود و نفرات برتر مشخص خواهند شد
لیگ برتر آقایان، رقابت برای ملی شدن
4نفر صدر جدول برای انتخابی در اردوی تیم ملی نهایت تلاش خود را می کنند. گفتنی است مهدی هوشمندان و حسین اعرابی این دو بازیکن ماهر در روز جمعه با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.
آقایان مهدی هوشمندان از استان البرز با 35 امتیاز و حسین اعرابی از اصفهان با 34 امتیاز و محمد امین کریم پور با 32 امتیاز به ترتیب مقام اول دوم و سوم را دارا می باشند و چهار نفر انتهای جدول در خطر سقوط به لیگ دسته یک می باشند.
حساسیت بالای جدول در لیگ دسته یک آقایان
حضور قطعی عباس سمیعی در لیگ برتر و مابقی نفرات برای قرار گرفتن در جایگاه دوم و سوم با یکدیگر در حال رقابت می باشند.
از گروه الف،آقایان عباس سمیعی با 32 امتیاز، علی قدسی و محمد کلهر هر دو 26 امتیازی و مجتبی علی رحمی 22 امتیاز و در گروه ب، آقایان کامبیز حافظی 30 امتیازی ،رحیم هاشمی شیرازی 29 و مهدی سیفی 26 امتیاز در بالای جدول قرار دارند.
ماندن یا ریزش در لیگ دسته یک بانوان
رقابت در بالای جدول بسیار حساس و امتیازات بسیار نزدیک به هم هستند. خانم ها ساجده احمدی 35 و بهناز قربانی 34 و سونیا جرجانی با 31 در صدر جدول قرار دارند.
صعود به لیگ دسته یک
چهار نفر برتر در لیگ زیر گروه بانوان به لیگ دسته یک راه خواهند یافت. دنیز هشت بران 100 امتیازی در جایگاه اول قرار دارد و پس از آن رامک میر خانی با 80 امتیاز جایگاه دوم و خانم ها غله دار و خدادادی با68 امتیاز در جایگاه سوم هستند.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic