دارت اراک
خواستن توانستن است...!!!
درباره وبلاگ


dartbazan@yahoo.com

دارت
ورزش مدیران موفق
ورزش خانواده
بدون خطر و محدودیت سنی
ورزشی کم جا و کم هزینه
ورزشی لذت بخش برای معلولین و جانبازان
هر ساعت این ورزش ۱۲۰۰ مترپیاده روی دارد
ورزشی نوین ، مفرح و هیجانی
تقویت تمرکز حواس
بالا بردن اعتماد به نفس
بالابردن قدرت محاسبه
ایجاد حس رقابت و انگیزه
یادگیری بسیار سریع و آسان
کاهش استرس
بدون محدودیت سنی 7 تا ....
بدون نیاز به محل خاص برای تمرین
(فقط 3 متر جا) بدون نیاز به یار تمرینی
قابلیت بازی از یک تا بی نهایت نفر09186300735

مدیر وبلاگ : محمد کلهر
نویسندگان
نظرسنجی
دوست دارید کدام یک از موارد زیر رابرای عملکرد مسولین دارت اراک انتخاب کنید؟
به گزارش روابط عمومی ، آخرین دور از مسابقات دارت رنکینگ کشوری دارت در فصل 93 در سالن فجر شهر کرمان با شرکت 77 بازیکن دارت در دو بخش بانوان و آقایان به پایان رسید.

براساس این گزارش مسابقه بانوان در  روز پنجشنبه 21 اسفند ماه 1393 آغاز گردید که در این دوره 16 بانوی ورزشکار پس از قرار گرفتن در 4 گروه 4 نفره پس از انجام مراسم افتتاحیه ساعت 9:30 صبح با یکدیگر به رقابت پرداختند و در پایان دنیز هشتبران از استان تهران پس از غلبه بر ساجده احمدی از استان گلستان به مقام قهرمانی رسید. مقام سوم مشترک نیز به منا فرهنگ از استان تهران و خدیجه حاجی پور از استان گیلان رسید.

همچنین در بخش آقایان مسابقه در روز جمعه 22 اسفند ماه 1393 پیگیری شد و پس 7 ساعت رقابت بین 61 مرد دارت انداز در قالب 16 گروه 4 نفره ، در پایان علیرضا شایق از استان یزد پس از غلبه بر سید حسین پیشوایی از استان گیلان به مقام قهرمانی دهمین دور رنکینگ کشوری مسابقات دارت در فصل 93 دست پیدا کرد . مقام سوم مشترک این دوره از مسابقات نیز به دو بازیکن خوب کشورمان رحیم هاشمی شیرازی از استان فارس و مهدی حاجی حسینی مسگر از استان تهران رسید.

بر این اساس در پایان ده دور مسابقات رنکینگ کشوری ساجده احمدی از استان گلستان با کسب 740 امتیاز در صدر جدول و پس از ایشان منا فرهنگ از استان تهران با 630 امتیاز در مقام دوم و پس از آن  دنیز هشتبران از استان تهران با 580 امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفتند و به اردوی تیم ملی دارت در سال 94 دعوت شدند.
همچنین در بخش آقایان مهدی هوشمندان ازاستان البرز با کسب 690 امتیاز در صدر جدول و پس از ایشان رحیم هاشمی شیرازی از استان فارس با 550 امتیاز در مقام دوم و پس از آن بیت ا... کریمی از استان گیلان با 530 امتیاز در جایگاه سوم و عباس سمیعی از استان البرز با 520 امتیاز در جایگاه چهارم رنکینگ قرار گرفتند و به اردوی تیم ملی دارت در سال 94 دعوت شدند.
طبق اساسنامه رنکینگ کشوری سال 93 ، جام برترین ها که مشخص کننده 3 سهمیه دیگر از بانوان و 4 سهمیه باقیمانده آقایان جهت دعوت به اردوی تیم ملی می باشد در آخرین پنجشنبه و جمعه فروردین ماه 1394 بین نفرات برتر در دو رده بانوان (16 نفر برتر)  و آقایان (32 نفر برتر) برگزار می گردد.
 
آمار و اطلاعات مسابقات دارت رنکینگ کشوری سال 93 :

بخش بانوان :

 • رکورد بیشترین تعداد بانوان شرکت کننده در شهر مشهد با 69 بانوی دارت انداز و پس از آن رشت با 63 بانو
 • رکورد بیشترین حضور در جمع 4 نفر پایانی مسابقات از آن ساجده احمدی از گلستان با 8 بار حضور که منجر به 5 بار قهرمانی ، یک نایب قهرمانی و 2 بار حضور در جایگاه سوم مشترک ایشان شده و پس از آن منا فرهنگ از تهران با 6 بار حضور که منجر به یک قهرمانی ، 2 نایب قهرمانی و 3 بار سوم مشترک و دنیز هشتبران از تهران با 5 بار حضور که منجر به 2 قهرمانی ، 2 نایب قهرمانی و یک مقام سوم مشترک در رنکینگ سال 93 می باشد .
 • رکورد قهرمانی مسابقات متعلق به ساجده احمدی از گلستان با 5 بار قهرمانی ، دیگر قهرمانان دنیز هشتبران از تهران با2 بار، منا فرهنگ از تهران ، مدینه ملک حسینی از گلستان و ساناز برمشوری از فارس هر کدام یک بار.
 • منا فرهنگ و دنیز هشتبران از تهران و نرگس حیدری از البرز هرکدام 2 بار به مقام نایب قهرمانی مسابقات دست یافتند و دیگر نایب قهرمانان عبارتنداز : ساجده احمدی از گلستان ، سونیا جرجانی ، مینا فردوسی از تهران و سارا خدادادی از خوزستان که هرکدام توانستند یکبار به مقام نایب قهرمانی دست یابند.
 • بانوانی که در کل 10 دوره رنکینگ حضور داشته اند عبارتند از : ساجده احمدی، منا فرهنگ، مدینه ملک حسینی ، الهام ترکیان ، عزیزه صمدی ، سمانه و سمیه ایمانی
 • حضور نوجوانان بانو در این مسابقات نسبت به سال گذشته قابل توجه بود که بهترین نتیجه از آن دنیز هشتبران از تهران بود که در آخرین دور رنکینگ توانست مقام سومی خود را با دو حضور کمتر نسبت به مدینه ملک حسینی از گلستان تثبیت نماید.
   

 
بخش آقایان :

 • رکورد بیشترین تعداد آقایان شرکت کننده در شهر مشهد با 124 مرد دارت انداز و پس از آن زنجان و شیراز  با 93 مرد دارت انداز
 • رکورد بیشترین حضور در جمع 4 نفر پایانی مسابقات از آن مهدی هوشمندان از البرز با 7 بار حضور که منجر به 2 بار قهرمانی ، سه بار نایب قهرمانی و 2 بار حضور در جایگاه سوم مشترک ایشان شده و پس از آن عباس سمیعی با 5 بار حضور که منجر به سه قهرمانی ، یک نایب قهرمانی و یک بار حضور در جایگاه سوم مشترک و رحیم هاشمی شیرازی از فارس با 5 بار حضور که منجر به کسب 5 مقام سوم مشترک در رنکینگ سال 93 می باشد .
 • رکورد قهرمانی مسابقات متعلق به عباس سمیعی از البرز با 3 بار قهرمانی ، دیگر قهرمانان مهدی هوشمندان از البرز با 2 بار، بیت الله کریمی از گیلان ، حسین اعرابی از اصفهان ، شاهین حسینی از فارس ، محمد مهدی دهقان از خراسان رضوی و علیرضا شایق از یزد هر کدام یک بار.
 • رکورد کسب مقام نایب قهرمانی مسابقات متعلق به مهدی هوشمندان از البرز با 3 بار حضور ، شاهین حسینی از فارس با 2 بار حضور و دیگر نایب قهرمانان عبارتنداز : عباس سمیعی از البرز، علیرضا ایزدی از اصفهان، سید حسین پیشوایی از گیلان، علی قدسی از البرز و محمد مهدی دهقان از خراسان رضوی که هرکدام توانستند یکبار به مقام نایب قهرمانی دست یابند.
 • آقایانی که در کل 10 دوره رنکینگ حضور داشته اند عبارتند از : مهدی هوشمندان، رحیم هاشمی شیرازی، بیت الله کریمی، احمد کریمی راد، اسماعیل عاشوری، محمدرضا ناظریه، محمد حسین عمو شاهی، سید سعید میر غضنفری
 • حضور نوجوانان آقا در این مسابقات نیز نسبت به سال گذشته قابل توجه بود که بهترین نتیجه از آن امیر مهدی امینی از البرز بود که در چهارمین دوره رنکینگ (رشت) توانست مقام سوم مشترک مسابقات راکسب نماید.
 • حضور دیگر نوجوان این مسابقات، امیر علی میرزایی از تهران که در 7 دوره رنکینگ شرکت نمود و با 200 امتیاز کسب مقام 42 رنکینگ کشوری را از آن خود کرد نیز از نکات جالب توجه این دور از مسابقات بود.

 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
به گزارش روابط عمومی ، این مسابقات در بخش بانوان روز پنجشنبه 21 اسفندماه  و آقایان روز جمعه 22 اسفندماه راس ساعت 9 صبح برگزار خواهد شد.آخرین دور از مسابقات آزاد دارت رنکینگ کشوری انتخابی تیم ملی در روز پنجشنبه 21 اسفند در بخش بانوان و همچنین روز جمعه 22 اسفند ماه در بخش آقایان در شهر کرمان برگزار می گردد . علاقه مندان تا ساعت 16:00 روز سه شنبه 19 اسفند ماه فرصت دارند تا جهت ثبت نام در مسابقه اقدام کنند و هماهنگی های لازم را انجام دهند.
جهت ثبت نام و شرکت در این مسابقه مبلغ 120،000ریال به شماره کارت  9381 6619 9914 6037 به نام آقای مهدی حاجی حسینی مسگر واریز نمایید و بعد از پرداخت مبلغ، به شماره همراه 09127955786  با ذکر نام و نام خانوادگی، تاریخ و ساعت واریز ،شماره ارجاع یا پیگیری و همچنین ذکر استانی که از آن شرکت نموده اید پیامک بزنید. (همچنین شماره ثابت 02122904322 مربوط به خانه دارت شهید کشوری از ساعت 10 الی 20)
ضمناً کلیه ورزشکاران موظف می باشند با لباس رسمی دارت  ( برای آقایان شلوار پارچه ای و کفش رسمی تیره رنگ ،پیراهن یا تیشرت یقه دار  و بانوان مقنعه ، مانتو یا سارافون  ، شلوار  پارچه ای تیره رنگ و کفش رسمی جلو بسته حد اکثر پاشنه 5 سانت  ) در مسابقه حضور یابند.در غیر این صورت از شرکت در مسابقه جلوگیری به عمل خواهد آمد. 

قرعه کشی این مسابقه در روز 20 اسفند ماه در محل برگزاری/اسکان انجام خواهد پذیرفت و بازیکنانی که مایل به شرکت در مراسم قرعه کشی می باشند در تاریخ و زمانی که اعلام خواهد شد می توانند حضور یابند.

--------------------------------------

مبلغ ورودی برای خوابگاه 120.000 ریال می باشد که می بایست به شماره حساب 33350728/92  بانک ملت (هیئت انجمن های ورزشی استان کرمان) واریز و فیش جهت اسکان ارائه گردد.

شماره هماهنگی جهت خوابگاه ( خانم مسلمی ) : 09133432287

مکان مسابقات و خوابگاه : کرمان - سالن ورزشی فجر - واقع در بلوار جمهوری جنب بلوار رضوان

ورود بانوان به خوابگاه از عصر روز چهارشنبه 20 اسفند ماه

ورود آقایان به خوابگاه از عصر روز پنجشنبه 21  اسفند ماه

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


  آخرین مرحله مسابقات لیگ زیر گروه آقایان فصل 93 در روز جمعه 15 اسفند ماه با قهرمانی سید مرتضی به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی، در این مرحله از مسابقات فینال بین دو بازیکن تهرانی برگزار شد که  سید مرتضی ضرغامی توانست پس از غلبه بر پژمان وثوق حقیقی مقام اول را از آن خود کند و امیر مهدی امینی از البرز و جعفر دمی زاده از هرمزگان مقام سوم مشترک را کسب نمودند.
بر این اساس پس از پایان ششمین مرحله از لیگ زیر گروه آقایان نفرات برتر اول تا هشتم جواز صعود مستقیم به لیگ دسته یک سال 94 را به شرح ذیل کسب کردند.

از نکات مهم این مسابقه حضور جناب آقای مهربان دبیر محترم فدراسیون انجمن های ورزشی  در حین برگزاری مسابقه و همچنین  حضور جناب آقای اسد زاده رئیس محترم انجمن دارت ج.ا.ا  در مراسم اختتامیه بود.

مقام اول مازیار ایرجی از استان هرمزگان با 128 امتیاز
مقام دوم بهروز محمد رحیم پور از استان البرز با 116 امتیاز
مقام سوم جلال مظفری از استان البرز با 112 امتیاز
مقام چهارم مشترک امیر مهدی امینی از استان البرز با 108 امتیاز
مقام چهارم مشترک سید مرتضی ضرغامی از استان تهران با 108 امتیاز
مقام ششم مشترک حسین خسروی از استان البرز با 100 امتیاز
مقام هفتم مهدی کنانی مالک کار از استان تهران با 100 امتیاز
مقام هشتم پژمان وثوق حقیقی از استان تهران با 96 امتیاز

 

آمار و ارقام این دوره از بازیها :

- در طول 6 دوره برگزاری نفرات زیر به ترتیب مقام قهرمانی رو کسب نمودند . که از نکات جالب توجه عدم کسب 2 قهرمانی توسط یه بازیکن بود.

محمد جواد دارابی فرد از تهران - حسین خسروی از البرز - بهروز محمد رحیم پور از البرز - امیر مهدی امینی از البرز - مازیار ایرجی از هرمزگان - سید مرتضی ضرغامی از تهران

رکورد 2 بار نایب قهرمانی از آن اصغر کریمی از استان هرمزگان می باشد که در دو مرحله اول توانست این مقام را تکرار کند.

مهدی کنانی از تهران - مازیار ایرجی از هرمزگان - حسین خسروی از البرز و پژمان وثوق حقیقی از تهران نیز توانستند یکبار نایب قهرمان این دوره شوند.

بیشترین حضور در فینال مسابقات مازیار ایرجی از هرمزگان - حسین خسروی از البرز و اصغر کریمی از هرمزگان با 2 بار حضور می باشد که تنها اصغر کریمی موفق به کسب مقام قهرمانی نشد.

رکورد مقام سوم مشترک با 2 بار حضور در این مقام از آن جلال مظفری و امیر مهدی امینی از البرز و همچنین سید مرتضی ضرغامی از تهران بود.

مازیار ایرجی از هرمزگان - بهروز محمد رحیم پور از البرز - مهدی کنانی از تهران - اباصلت جعفری از سمنان  - قربانعلی قربانی از خراسان شمالی و جعفر دمی زاده از هرمزگان نیز توانستند یکبار به مقام سوم مشترک این دوره از مسابقات دست پیدا کنند.

رکورد حضور در جمع 8 نفر پایانی هر مرحله از مسابقات با 3 بار حضور به بهروز محمد رحیم پور و جلال مظفری از البرز و همچنین سید محمدرضا پورمستوفی از تهران تعلق دارد.

مازیار ایرجی از هرمزگان - پژمان وثوق حقیقی از تهران و مصطفی یادگاری از البرز نیز هر کدام بار 2 حضور در جمع 8 نفر پایانی هر مرحله و شهرام بلوری از البرز - محمد جواد دارابی فرد از تهران - جعفر دمی زاده از هرمزگان - حمیدرضا منتظری از تهران - حسین امینی گیلوان از البرز - محمد رضا فراهانی از تهران - سید علیرضا پورمستوفی از تهران - محمد سالاری از تهران و علی اصغر دهقانی آرانی از اصفهان با یکبار حضور در جمع 8 نفر پایانی به کار خود خاتمه دادند

- حضور 3 بازیکن زیر 12 سال که در این دوره از مسابقات برای اولین بار رخ داد ، امیر علی میرزایی ، مبین خیاط نژاد و امیر حسین زورمند هر سه از تهران که با بازی های درخشان خود حریفان خود را به تمجید وا می داشتند.

- همدلی و رفاقت دراین دوره از مسابقات زیر گروه بسیار آشکار و مشهود بود و تمامی بازیکنان اصول حرفه ای و جوانمردی را در این مسابقات رعایت نموده بودند.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
به گزارش روابط عمومی ، نهمین دور از مسابقات دارت رنکینگ کشوری دارت در فصل 93 در مجموعه ورزشی شهید رجایی سالن جانبازان و معلولین  شهر گرمسار با شرکت 88 بازیکن دارت در دو بخش بانوان و آقایان به پایان رسید.


براساس این گزارش مسابقه بانوان در  روز پنجشنبه 7 اسفند ماه 1393 آغاز گردید که در این دوره 26 بانوی ورزشکار پس از قرار گرفتن در 8 گروه 4 نفره پس از انجام مراسم افتتاحیه ساعت 12 بعد از ظهر با یکدیگر به رقابت پرداختند و در پایان ساجده احمدی از استان گلستان پس از غلبه بر نرگس حیدری از استان البرز به مقام قهرمانی رسید. مقام سوم مشترک نیز به منا فرهنگ و سونیا جرجانی هر دو از استان تهران رسید.

همچنین در بخش آقایان مسابقه در روز جمعه 8 اسفند ماه 1393 پیگیری شد و پس 8 ساعت رقابت بین 62 مرد دارت انداز در قالب 16 گروه 4 نفره ، در پایان شاهین حسینی از استان فارس پس از غلبه بر مهدی هوشمندان از استان البرز به مقام قهرمانی نهمین دور رنکینگ کشوری مسابقات در فصل 93 دست پیدا کرد . مقام سوم مشترک این دوره از مسابقات نیز به دو بازیکن خوب کشورمان رحیم هاشمی شیرازی از استان فارس و بیت الله کریمی از استان گیلان رسید .

بر این اساس در پایان نه دور مسابقات رنکینگ کشوری ساجده احمدی از استان گلستان با کسب 680 امتیاز در صدر جدول و پس از ایشان منا فرهنگ از استان تهران با 580 امتیاز در مقام دوم و پس از آن  دنیز هشتبران از استان تهران و مدینه ملک حسینی از استان گلستان هر دو با 510 امتیاز به طور مشترک در جایگاه سوم و سونیا جرجانی از استان تهران با کسب  500 امتیاز در جایگاه چهارم رنکینگ قرار دارند.
همچنین در بخش آقایان مهدی هوشمندان ازاستان البرز با کسب 650 امتیاز در صدر جدول و پس از ایشان عباس سمیعی از استان البرز با 520 امتیاز در مقام دوم و پس از آن بیت ا... کریمی از استان گیلان و رحیم هاشمی شیرازی از استان فارس هر دو با 500 امتیاز در جایگاه سوم و احمد کریمی راد از استان اصفهان با کسب 470 امتیاز در جایگاه چهارم رنکینگ قرار دارند.

 

آخرین دور مسابقات رنکینگ کشوری در فصل 93 در روزهای 21 و 22 اسفندماه 1393 در شهر کرمان برگزار خواهد شد که با توجه به شرایط جدول و راهیابی بازیکنان برتر در جام برترین ها از حساسیت ویژه ای برخوردار است.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic