دارت اراک
خواستن توانستن است...!!!
درباره وبلاگ


dartbazan@yahoo.com

دارت
ورزش مدیران موفق
ورزش خانواده
بدون خطر و محدودیت سنی
ورزشی کم جا و کم هزینه
ورزشی لذت بخش برای معلولین و جانبازان
هر ساعت این ورزش ۱۲۰۰ مترپیاده روی دارد
ورزشی نوین ، مفرح و هیجانی
تقویت تمرکز حواس
بالا بردن اعتماد به نفس
بالابردن قدرت محاسبه
ایجاد حس رقابت و انگیزه
یادگیری بسیار سریع و آسان
کاهش استرس
بدون محدودیت سنی 7 تا ....
بدون نیاز به محل خاص برای تمرین
(فقط 3 متر جا) بدون نیاز به یار تمرینی
قابلیت بازی از یک تا بی نهایت نفر09186300735

مدیر وبلاگ : محمد کلهر
نویسندگان
نظرسنجی
دوست دارید کدام یک از موارد زیر رابرای عملکرد مسولین دارت اراک انتخاب کنید؟

با برپایی جشن بزرگ خانواده دارت کشور در شب نیمه شعبان از بازیکنان برتر کشور در سالن آمفی تاتر سرای محله جنت آباد تقدیر به عمل آمد.
به گزارش روابط عمومی ،روز پنج شنبه 22 خردادماه با حضور رییس و دبیر انجمن دارت کشور ،مسولان کمیته دارت استان ها،پیشکسوتان و ..... از بازیکنان آقا و بانوی دارت انداز در ردهای مختلف در فصل 92-93 با اهدای لوح و جایزه نقدی تقدیر شد.
این مراسم با تلاوت آیاتی چند از كلام الله مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز شدو پس از آن مهدی شایسته دبیر انجمن دارت کشور به ایراد سخنانی در خصوص وضعیت موجود، چشم اندازها و جایگاه دارت در کشور و بیلان عملکرد خود در طی دو سال گذشته در سمت دبیری این انجمن پرداخت.
شایسته هدف از برگزاری این همایش را تقدیر و حمایت از بازیکنان ورزشی برشمرد و ادامه داد: برگزاری این گونه مراسم ها این فرصت را به وجود می آورد که بازیکنان ،مربیان وداوران  و...  با مسایل مختلف در سطح کلان توجه کنند و با انگیزه بیشتر و در راستای سربلندی دارت کشور ، یک دل شوند و بدانند در این راه تنها نیستند.
شایسته اظهار داشت: افزایش تعداد بازیکنان دارت حرفه ای، فعالتر شدن کمیته دارت استان ها، برگزاری منظم مسابقات کشوری و لیگ ، ارتقاء سطح بازیکنان در تمامی رده ها، برگزاری منظم کلاسهای مربیگری و داوری و...... تنها نمونه های است که در طی این دوسال صورت گرفته است.
وی همچنین با اشاره به هزینه بالای این انجمن خبر داد و گفت : در طی این دو سال جمع مبلغ دریافتی ها از کلیه بازیکنان و تیم ها در مسابقات و آموزش های توجیهی و عضویت ها و . . . مبلغ 558560000 ریال بوده و هزینه های صورت گرفته بیش از 735590000 ریال بوده است که البته مابه التفاوت 177000000 ریالی اضافه پرداختی توسط بنده به دلیل عشق وافری است که به ایران و دارت کشور دارم .
اسدزاده رییس انجمن دارت کشور نیز دیگر سخنران این مراسم نیز به سعی و تلاش های این انجمن برای اعزام تیم ملی به مسابقات برون مرزی اشاره کرد و گفت: متاسفانه با مشکلات سیاسی و اقتصادی که در طی این چند سال با آن دست به گریبان بودیم ، نتوانستیم تیم ملی را به مسابقات اعزام کنیم که امیدواریم با همکاری تمامی دوستان و یک عزم راسخ در بین کلیه دارت بازان و همکاران خودم در انجمن بتوانیم مشکلات را از پیشرو برداریم.
بر اساس این گزارش عنوان بهتری تیم دارت در فصل گذشته به تیم خوب و یکدست سایپا رسید و تیم های ره پویان راه ابریشم از سمنان و اندیشه سبز خزر از گیلان در مکان های بعدی قرار گرفتند. همچنین از کمیته دارت استانهای خراسان رضوی ، فارس ، گیلان و مرکزی به دلیل ایجاد فضای مناسب برای برگزاری مسابقات کشوری، بازیکن سازی، فرهنگ سازی، مدیریت موفق، برنامه ریزی مناسب و همکاری هماهنگ و منسجم با انجمن دارت کشور و... تقدیر و تشکر شد.
اسامی برگزیدگان برتر به شرح زیر می‌باشد:

بازیکن اخلاق:

 • در بخش آقایان: سید حسین پیشوایی از استان گیلان
 • در بخش بانوان : آسیه گل آرا از استان مرکزی

برترین بازیکن:

 •  در بخش آقایان: کامبیز حافظی از استان تهران
 • در بخش بانوان: سونیا جرجانی از استان گلستان

جوانترین بازیکن:

 • در بخش آقایان: امیر علی میرزایی از استان تهران
 • در بخش بانوان: دنیز هشتبران از استان تهران

کمیته دارت برتر :

 • استان خراسان رضوی با ریاست جناب آقای مسعود قاسمی

در پایان نیز از بازیکنان برتر لیگ های مختلف در بخش بانوان و آقایان  نیز تقدیر به عمل آمد.
حاشیه های مراسم:

 • اجرای خوب حسین خسروی و ارایه مطالب با ارزشی از بازیکنان و سابقه آنان در هنگام معرفی همه مدعوین را به تحسین واداشت.
 • تشویق مدام مدعوین و حضار در سالن از تلاش های دبیر انجمن دارت  و اشک های  ایشان نشان از علاقه وافر دارت بازان و همچنین درک آنان از زحمات بی دریغ دبیر انجمن دارت نگذاشت تا وی از سمت خود استعفا بدهد.(پیش از این قرار بود مهدی شایسته در این مراسم از سمت خود به دلایلی استعفا دهد.)
 • دوستی و اخلاق در مراسم دیروز بسیاری از علاقه مندان به این رشته مفرح را به آینده این رشته در کشور دلخوش کرد.
 • کامبیز حافظی و حسین اعرابی جزء بازیکنان خوب کشورمان بودند که چندین بار برای گرفتن جایزه به روی سن رفتند.
 • در اهدای جوایز بانوان ، از سرکار خانم مهری اسمعیل زاده بازیکن 55 ساله و همچنین مادر بزرگوار بانوی اخلاق سال92 برای اهدای تقدیر نامه ها دعوت شد .
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

کلاس های داوری و مربیگری درجه 3 دارت

 استان مرکزی

انجمن دارت استان مرکزی با همکاری فدراسیون انجمنهای ورزشی و انجمن دارت کشور به منظور افزایش دانش فنی و ظرفیت سازی در حوزه داوری و مربیگری جهت ارتقاء این ورزش استان در نظر دارد یک دور کلاس داوری و مربیگری

درجه ۳

 در اراک برگزار نماید.

مدرس :

جناب استاد حمیدرضا مومنی

آخرین مهلت ثبت نام ۲۰ خرداد ماه ۱۳۹۳

شروع کلاس مربیگری چهارشنبه ۲۸/۳/۹۳ ساعت ۱۶

شروع کلاس داوری جمعه ۳۰/۳/۹۳ ساعت ۱۸

 

 مبلغ دوره مربیگری 120 هزار تومان

مبلغ دوره داوری ۱۲۰ هزار تومان

تذکر ۱ :

مبلغ دوره مربیگری و داوری با هم ۲۰۰ هزار تومان

(کسانی که در هر ۲ کلاس شرکت نمایند)

تذکر ۲ :

عزیزانی که از شهرستانهای استان مرکزی شرکت نمایند ۲۵٪ تخفیف

 (خنداب - ساوه - محلات - آشتیان - شازند و سایر شهرستانهای استان مرکزی)

مبلغ دوره مربیگری ۹۰ هزار تومان  -  مبلغ دوره داوری ۹۰ هزار تومان

مبالغ فوق را جداگانه به شماره حساب ۰۱۰۹۴۷۰۵۶۲۰۰۹ (سیبا)  بانک ملی بنام هیئت انجمنهای ورزشی استان مرکزی واریز نمایید.

در پایان دوره ها به قبول شدگان نیز گواهی نامه و حکم مربیگری و داوری درجه 3 از طرف فدراسیون اعطا خواهد شد.


مدارک مورد نیاز برای هر دوره :

1- کپی شناسنامه (برابر اصل)

2- کپی کارت ملی (برابر اصل)

3- کپی آخرین مدرک تحصیلی (برابر اصل) (حداقل دیپلم)

4- کپی پایان خدمت (برابر اصل)

5- بیمه ورزشی دارت

6- دو قطعه عکس ۴*۳ برای هر دوره

۷- پوشه برای هر دوره

۸- برای دوره مربیگری حکم کارگزینی برای شاغلین و عدم سوء پیشینه برای افراد غیر شاغل الزامی می باشد.

۹- معرفی نامه از هیات انجمنهای ورزشی شهرستان مربوطه

تذکر ۳:

عزیزان جهت دریافت معرفی نامه عدم سوء پیشینه به دفاتر هیات انجمنهای ورزشی شهرستان خود مراجعه نمایند.

 

تذکر ۴:

لطفا مدارک ارائه شده کامل باشد ، به افرادی که مدارک آنها ناقص باشد ، ترتیب اثری جهت دریافت گواهینامه و حکم داده نخواهد شد.

 

تذکر : کلیه شرکت کنندگان بایستی دارای ۱۸ سال تمام سن قانونی و داشتن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم باشند.

علاقه مندان با شماره تلفکس ۰۸۶۳۳۶۷۷۸۷۶ و همراه ۰۹۱۸۴۳۸۴۶۰۳ غلامی فر تماس حاصل فرمایند.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

با برپایی جشنی برای سومین سال پیاپی از برترین ورزشکاران دارت انداز در رده های مختلف در فصل 93-92 تجلیل خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی، مهدی شایسته دبیر انجمن دارت کشور با اعلام این مطلب گفت: مراسم تجلیل از برترین های این رشته در  فصل 92-93  {با حضور جمعی از مسئولین و ورزش دوستان} مدیرکل  روابط عمومی وزارت ورزش، رییس فدراسیون ورزش های همگانی، رییس انجمن دارت، مدیر ورزش های بنیاد جانبازان و... روز 22 خرداد ماه ساعت 17:00 مصادف با شب ولادت صاحب الزمان در سالن آمفی تاتر سرای محله جنت آباد مرکزی به نشانی همت غرب – جنت آباد شمالی – روبروی 35 متری گلستان – خیابان اقاقیا – جنب درمانگاه الیاد برگزار می شود .
وی با اشاره به کمبود اعتبار در انجمن دارت گفت: با برگزاری بیش از 100 مسابقه در طول فصل 92-93  در دو بخش بانوان و آقایان  و مشخص شدن چهرهای برتر رده های مختلف  به حول قوه الهی و برنامه ریزی دقیق توانستیم یکی از سخت ترین سال های دارت را با موفقیت به پایان برساندیم .
دبیر انجمن دارت کشور ادامه داد: در همین جا از تمام بازیکنان مشتاق به این رشته ورزشی  که در فصل 93-94 با همت و هزینه خودشان  در این مسابقات شرکت کردند تشکر ویژه دارم  و امیدوارم  در دولت تدبیر و امید بتوانیم در سال جاری با اعزام تیم ملی به مسابقات آسیا و اقیانوسیه امید را دربین ورزشکاران این رشته برگردانیم .
شایسته هدف از برگزاری مراسم  ارایه بیلان کاری در طول مدت مدیریت خویش، ایجاد روحیه وحدت و یکدستی در بین ورزشکاران دارت، تقدیر از بازیکنان برتر در لیگ برتر ،رنکینگ کشوری، لیگ دسته یک و زیرگروه در دو بخش بانوان و اقایان دانست .
این مقام مسوول اظهار داشت : در مراسم امسال  همچنین از پیشکسوت دارت، بازیکن اخلاق، بازیکن برتر ، کمیته دارت برتر و ... نیز تجلیل خواهد شد .
وی گفت: هدف کلی از ورزش ایجاد پویایی و نشاط در جامعه است و این تنها زمانی میتواند به هدفش دست پیدا کند که با اخلاق همراه باشد و  نباید این اصل بسیار مهم را در ورزش فراموش کرد که قهرمانی با اخلاق مداری می تواند باعث افتخار شود و آنچه که در برنامه های فرهنگی و ورزشی در خصوص حمایت از ورزشکاران مورد پیگیری قرار خواهد گرفت اصول اخلاقی و قهرمان پروری در سطوح مختلف است .
شایسته ادامه داد : در همین راستا انجمن دارت  با  هدف بسط و گسترش اخلاق مداری در فضای ورزشی  و ایجاد یک روحیه پهلوانی در بین بازیکنان دارت کشور دست به انتخاب بازیکن اخلاق خواهد زد .
 


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


 با پایان یافتن ششمین و آخرین مرحله زیرگروه فصل 93-92 ، 8 نفر برتر زیرگروه به لیگ دسته یک راه یافتند .
به گزارش روابط عمومی ، کامبیز حافظی از استان تهران با کسب مقام اول این دوره از مسابقات توانست با 160 امتیاز به مقام قهرمانی برسد . پس از ایشان نیز رحیم هاشمی شیرازی از استان فارس با کسب 140 امتیاز و تنها به دلیل یک رتبه امتیازی بالاتر در مجموع شش دوره نسبت به عباس سمیعی 140 امتیازی از استان البرز توانست بر سکوی دوم تکیه بزند .
بر اساس این گزارش داریوش خورشیدی از استان فارس ( 128 امتیاز ) ، محمد کلهر از استان مرکزی ( 116 امتیاز ) ، مجتبی علی رحمی از استان ایلام ( 104 امتیاز ) ، میثم احمدیان از استان تهران ( 96 امتیاز ) و مهدی سیفی از استان تهران ( 96 امتیاز ) به ترتیب ضمن کسب مقامهای چهارم تا هشتم توانستند مجوز حضور در بازیهای لیگ دسته یک در فصل 93-92 را به دست بیاورند .
گفتنی است فصل جدید لیگ های انفرادی از اوایل تیرماه سال 1393 آغاز می گردد .
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic