دارت اراک
خواستن توانستن است...!!!
درباره وبلاگ


dartbazan@yahoo.com

دارت
ورزش مدیران موفق
ورزش خانواده
بدون خطر و محدودیت سنی
ورزشی کم جا و کم هزینه
ورزشی لذت بخش برای معلولین و جانبازان
هر ساعت این ورزش ۱۲۰۰ مترپیاده روی دارد
ورزشی نوین ، مفرح و هیجانی
تقویت تمرکز حواس
بالا بردن اعتماد به نفس
بالابردن قدرت محاسبه
ایجاد حس رقابت و انگیزه
یادگیری بسیار سریع و آسان
کاهش استرس
بدون محدودیت سنی 7 تا ....
بدون نیاز به محل خاص برای تمرین
(فقط 3 متر جا) بدون نیاز به یار تمرینی
قابلیت بازی از یک تا بی نهایت نفر09186300735

مدیر وبلاگ : محمد کلهر
نویسندگان
نظرسنجی
دوست دارید کدام یک از موارد زیر رابرای عملکرد مسولین دارت اراک انتخاب کنید؟

سه شنبه 31 تیر 1393 :: نویسنده : محمد کلهر

آقایان


انفرادی آقایان

 مقام اول آقای حسین اعرابی از پالایشگاه اصفهان

مقام دوم محمدعلی روشن بین از قم

مقام سوم سعید رادمهر از آلومینیوم


تیمی آقایان

 مقام اول شرکت آلومینیوم ۱

مقام دوم شرکت آلومینیوم ۲

مقام سوم خطوط لوله منطقه مرکزی ۱


سایر نتایج تیمها

۴- خطوط لوله و مخابرات منطقه مرکزی ۲

۵- دانشگاه علوم پزشکی

۶- اداره آگاهی

۷- بنیاد شهید و امور ایثار گران

۸- امید خطوط لوله

۹- شرکت آلومینیوم ۳

۱۰- راه و شهرسازی

۱۱- شرکت توزیع برق استان مرکزی

۱۲- شرکت کمباین سازی

۱۳- اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی

۱۴- آب و فاضلاب روستایی


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

جام رمضان ویژه بانوان

پرسنل شهرداری - مناطق و سازمانهای تابعه

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری با همکاری انجمن دارت استان مرکزی یک دوره مسابقه دارت ویژه بانوان بین ورزشکاران شهرداری - مناطق و سازمانهای تابعه در هفته عفاف و حجاب برگزار کرد. روز یکشنبه ۲۲ تیر ماه شاهد برگزاری مسابقاتی جذاب بین نفرات شرکت کننده بودیم - ۴۸ نفر ورزشکار دراین دوره ثبت نام کردن که در پایان دور مقدماتی ۱۰ نفر برتر (خانمها الهه جودکی - مریم صادقی - مهین یعقوبی - مینا زهره وند - فاطمه نجفی - پروین ستوده - زهرا کاظمی - زهرا نوری - نیره نوابی - سیمرا دانیال پیغمبر) با هم به رقابت پرداختند که در نهایت نتایج زیر بدست آمد.

حضور تعدادی از مسئولین محترم شورای اسلامی شهر و شهرداری اراک و بازدید از این مسابقات نیز حائز اهمیت بود.

امیدواریم که این توجه مسئولین باعث پیشرفت هر چه بیشتر این رشته مفرح و جذاب باشد.

سرکار خانم سمیرا دانیال پیغمبر مقام اول از سازمان موتوری

سرکار خانم الهه جودکی مقام دوم از شهرداری منطقه ۱

سرکار خانم مهین یعقوبی مقام سوم از شهرداری مرکز

سرکار خانم پروین ستوده مقام چهارم از شهرداری منطقه ۳

 انجمن دارت استان مرکزی


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

خواستن توانستن است

 

انجمن دارت استان مرکزی از ۱۰ مرداد ماه مسابقات لیگ استانی را آغاز می نماید.


.جدول زمان بندی مسابقات.


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

ششم  تیر ماه خانه دارت شهید کشوری میزبان 16 مرد برتر دارت ایران در قالب لیگ برتر بود .
به گزارش روابط عمومی ساعت 15:30 دقیقه ، 16 بازیکن لیگ برتر اولین مرحله از چهارمین دوره لیگ انفرادی در فصل 93 را آغاز کردند .
در این دوره مصاف دارت بازان ملی پوش با رقبای نام آشنای خود مسابقات را بسیار جذاب کرده بود .
مسابقات لیگ برتر در فصل 93 در 6 مرحله بصورت 2 ست بازی 501 دبل پایانی ( 3 از 5 ) برگزار می شود که هر بازیکن باید در طول یک روز 5 بازی انجام دهد .
بر اساس این گزارش در پایان مرحله اول مهدی هوشمندان از استان البرز با کسب 9 امتیاز و تنها با تفاضل لگ بهتر توانست بالاتر از محمد امین کریم پور از استان سمنان در صدر جدول لیگ برتر قرار گیرد .
گفتنی است پیش از این مسابقه نیز ، 24 بازیکن لیگ دسته یک در اولین مرحله از 6 مرحله لیگ در دو گروه "الف" و "ب" با یکدیگر به رقابت پرداختند که در گروه "الف" علی قدسی از استان البرز با کسب 8 امتیاز و تنها به دلیل تفاضل لگ بهتر نسبت به مجتبی علی رحمی از استان ایلام در صدر این گروه قرار گرفت . در گروه "ب" نیز بازیکن برتر فصل 92 کامبیز حافظی با برد تمام حریفانش در صدر این گروه قرار گرفت .
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

مسابقات لیگ برتر و دسته یک فصل 93 دارت کشور در بخش آقایان روز جمعه هفته جاری (6تیر) در خانه دارت شهید کشوری تهران برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، ساعت 9.30 صبح روز جمعه ابتدا بازیکنان لیگ دسته یک کشور به مصاف یکدیگر می روند. 
24 بازیکن در دو گروه الف و ب که بر اساس امتیاز به دست آمده در فصل گذشته و قرعه کشی تعدادی از هم استانی ها به دو گروه الف و ب گروه بندی شده اند ، در 6 مرحله با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت که سهم هر بازیکن در هر مرحله 4 بازی به تعداد 8 لگ 501 دبل پایان می باشد . 
اما 16 مرد برتر دارت کشور بعد از ظهر همان روز رأس ساعت 15:30 به مصاف یکدیگر می روند که حضور محمد مهدی دهقان، مجید زنگنه، جواد دانشورو صالح دهقان تازه وارد های لیگ برتر این بازی ها را در فصل 93 جذاب و دیدنی خواهد کرد. بازی های لیگ برتر بصورت 2 ست ( سه لگ از پنج لگ دبل پایان) می باشد .

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

هوالشاکر'

 

خداوند منان را شکرگزاریم که توانستیم با مساعدت و همکاران مسئولین مربوطه  این دوره از کلاسها را به نحو احسن برگزار نماییم و مدعی باشیم که این کلاسها برای اولین بار با این کیفیت در کشورمان برگزار شد.

نکات ویژه برگزاری کلاسها :

۱- مدرس

۲- تجهیزات و امکانات پیشرفته

۳- محل برگزاری کلاسها (کارگاه عملی تخصصی و کلاسهای تئوری تخصصی)

۴- برگزاری کلاسهای عملی در محیط باز به صورت گروهی

۲۳ نفر آقا و ۲۷ نفر خانم از استانهای مرکزی - اصفهان - تهران - گلستان و لرستان در این دوره از کلاسها ثبت نام کردن که از ۲۸/۳/۹۳ لغایت ۳۱/۳/۹۳ به صورت فشرده از ساعت ۸ لغایت ۲۳ در کلاسهای تخصصی آموزش و کارگاه تخصصی با تدریس استاد ارجمند حمیدرضا مومنی (یکی از برترین اساتید کشور) در مجموعه ورزشی شهدای ۵ مرداد اراک برگزار شد.

سطح کیفی کلاس بسیار بالا بود و امکانات ویژه ای که برای برگزاری این کلاسها تعبیه شده به جرات می توان گفت یکی از بهترین کلاسهای برگزاری در تاریخ دارت کشور بوده.

استفاده از دوربینهای عکاس و فیلم برداری حرفه ای و نمایش آن به صورت حرکت آهسته منجر شد که تمامی شرکت کنندگان با دیدن حرکات آهسته فیلم خود تمامی ایرادها و نقاط ضعف و قوت خود را ببینند و در مورد آن با سایر دوستان و استاد بحث و گفتگو کنند که این کار برای اولین بار در کلاسهای مربیگری کشور انجام شد.

نکته قابل توجه در برگزاری کلاسهای عملی این بود که برگزاری یکی از کلاسها در محیطی باز (منطقه گردشگری کوه سرخه اراک - جشنواره شهرداری) انجام شد با هماهنگی شهرداری و در اختیار قراردادن اتوبوس عزیزان را به محل برگزاری جشنواره برده و دوستان به برگزاری کلاسهای توجیهی برای علاقه مندان و  برگزاری مسابقه بین شرکت کنندگان پرداختند. حضور مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان مرکزی و تعدادی ازمسئولین شهرداری و شورای شهر اراک و بازدید از کلاس نیز بسیار ارزشمند بود که در همین جا از حضور این عزیزان نیز تقدیر و تشکر به عمل می آید.

از صدا و سیمای استان مرکزی نیز دعوت شد تا پوشش خبری کاملی از این کلاسها را داشته باشد.

نظارت کامل رئیس هیات انجمنهای ورزشی استان مرکزی در برگزاری این دوره نیز قابل تحسین بود.

تلاش بی وقفه استاد مومنی در تدریس و پاسخگویی به سئولات شرکت کنندگان نیز بسیار قابل توجه بود که با حوصله و شکیبایی تمام به همه سئوالات آنها پاسخگو بودن و در انتها نیز با شرکت کنندگان عکس یادگاری گرفتن که جا دارد در همین جا از ایشان تقدیر و تشکر به عمل آورده و تمامی کمی و کاستی های ما را به بزرگواری خود ببخشند.

در آخر نیز از مسئولین محترم اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی (مدیر کل - حراست - امور بانوان - روابط عمومی و ...) ریاست محترم اداره شهرستان اراک همچنین هیات انجمنهای ورزشی استان و سایر شهرهای استان و مسئولین مجموعه ورزشی شهدای ۵ مرداد و همکارانشان و تمامی دست اندرکاران برگزاری این دوره مخصوصا نایب رئیس انجمن دارت سرکار خانم مسیبی و جناب آقای علی غلامی فر جهت فیلم و عکس تشکر می کنم.

همچنین از عزیزان شرکت کننده در این کلاسها که با صبر و تحمل، نقصان و کمبودهای ما را پذیرفتن و به روی ما نیاوردن صمیمانه تشکر می کنم و امیدوار توانسته باشم سهم کوچکی در پیشرفت و توسعه این ورزش محبوب در کشور را داشته باشم و شاهد پیشرفت شما مربیان و داوران آینده در تمامی مراحل زندگی باشم.

یا حق - ارادتمند غلامی فر - مسئول انجمن دارت استان مرکزی  

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic